Základní set

Základní set tvoří 198 hráčů. V rámci paralelního setu vychází základní set ve verzích Copper Sparks 1 of 100 (součást Retail a Blaster balení), Green Dew 1 of 60 (součást Premium balení), Black Camouflage 1 of 25 a Golden Fireworks 1 of 1 (součást Exclusive balení).

Obrázek kolekce

Bright Future & Klub legend

Již tradičně se v jednotlivých setech věnujeme talentovaným mladíkům a nezapomínáme ani na legendy. Mladou krev na českých trávnících představíme v setu Bright Future, kde devíti hráčům vychází kromě základní verze také paralelní verze Limited 1 of 130 a Die Cut Limited x/75. Součástí setu je také podpisovka Auto x/55. 

Set Klubu legend rozšíříme o dalších devět hráčů, kterým vychází také paralelní karta Limited x/130 a podpisová kartička Auto x/55.

Obrázek kolekce

Flash & Fantastic Combo

Ve speciálním setu jsme si posvítili na rychlonohé fotbalisty, kteří jsou rychlí jako blesk. Na kartičkách Flash dostalo prostor 18 rychlíků a kromě základní verze vydáváme také paralelku Limited x/35. 

Na kartičkách Fantastic Combo jsme dali prostor klubovým dvojčkám, které patří mezi opory svých týmů. Mnozí z nich se na trávníku dokáží najít i naslepo a jsou tahouny svých klubů. Sběratelé se mohou těšit na dual podpisovku Fantastic Combo Auto x/25.

Obrázek kolekce

Elite Team & F:NL Playmakers

Velké opory klubů představíme také v setu Elite Team. Checklist tvoří hvězdná jména, a tak jsme přistupovali i k rozšíření základní verze. Hráčům vycházejí tři paralelní verze Limited x/35, x/15 a x/5. Sběratelé mohou získat také podpis fotbalistů ve verzi Auto x/25. 

Nezapomněli jsme ani na nižší ligovou soutěž, kde opět přinášíme osmnáct hráčů, které lze označit za hvězdy F:NL. Set F:NL Playmakers přináší také podpisové karty Auto v limitu x/35.

Obrázek kolekce

Signed Stars

U podpisového setu Signed Stars nastaly změny v limitaci, které výrazně poklesly. Level 1 má limitaci x/110 (27 hráčů), Level 2 x/65 (18 hráčů) a Level 1 x/35 (9 hráčů). Snížení limitace by mělo způsobit zvýšení sběratelské hodnoty setu.

Obrázek kolekce

Kick the Ball & Feel the Leather

Ozdobou kolekce budou nepochybně kartičky Kick the Ball. Karta v limitu x/25 obsahuje kousek hraného míče z 1. kola nové sezóny FORTUNA:LIGY. Je výhradní součástí balení Premium verze. 

Kartičky Feel the Leather x/15 pro změnu naleznete pouze ve verzích Exclusive. Jedná se o podpisový set, jehož hlavní doménou je prémiový design, který tvoří podpisy fixem zlaté barvy na černé kůži. Set tvoří 25 kartiček.

Obrázek kolekce

Game Jersey & Unique Mark

Nezapomněli jsme ani na kartičky s hranými kousky dresu. Game Jersey v základní verzi vychází v limitu x/70. Karta s hraným dresem doplněná o podpis má limit x/25. 

Unique Mark si drží stále velkou popularitu a není se čemu divit. Velké kousky jmenovek, čísel či loga z hraných dresů patří mezi sběratelské lahůdky.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  říjen 2023

 • Prodej:

  Na e-shopu SportZoo.Store, v prodejnách JRC a Smarty, v trafikách Mediaprint&Kapa a u dalších specializovaných prodejců.

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail box - 24 balíčků po 6 kartiček
  Retail balíček - 6 kartiček
  Blaster box - 6 balíčků po 8 kartiček
  Blaster balíček - 8 kartiček
  Premium box - 10 balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček - 8 kartiček
  Exclusive box - 8 kartiček
  Startovací balíček - 1 album, 2 Retail balíčky, 1 průvodce kolekcí

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle ze 1. série FORTUNA:LIGY 2023/24, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo