Aktuality

Obrázek novinky
16. 5. 2024

Kartičky hokejových reprezentantů se současnými hvězdami i legendami jako Jágr a Hašek

Domácí Mistrovství světa v hokeji 2024, které hostí Praha a Ostrava, zpříjemní sběratelům hokejových kartiček a fanouškům národního týmu i výjimečná kolekce české hokejové reprezentace s názvem Hokejové Česko.

Obrázek novinky
10. 4. 2024

Vychází druhá kolekce fotbalových kartiček FORTUNA:LIGY 2023/24

Sledování vyvrcholení sezóny FORTUNA:LIGY si můžete zpříjemnit otevíráním balíčků nové, v pořadí druhé kolekce fotbalových kartiček ze sezóny 2023/24, které vycházejí již v průběhu dubna.

Obrázek novinky
13. 3. 2024

Nová kolekce kartiček Tipsport ELH i s Jágrem či Haškem!

Poté, co si mnozí sběratelé zkompletovali své sbírky hokejových kartiček z 1. řady Tipsport ELH 2023/24, na trh přinášíme stejně plnohodnotnou druhou kolekci této sezóny. Fanoušci a sběratelé v ní budou moci získat atraktivní kartičky Jaromíra Jágra či Dominika Haška.

Obrázek novinky
1. 3. 2024

Novinka! Kromě ligových kolekcí připravujeme také karty hokejové a fotbalové reprezentace

Ještě před Vánoci jsme vydali první série kartiček FORTUNA:LIGY a Tipsport ELH pro sezónu 2023/24, které sklidily mezi sběrateli velký úspěch a obě se již téměř vyprodali. V novém roce se mohou fanoušci a sběratelé těšit na druhé série těchto ligových kolekcí a dvě velké novinky – kartičky české hokejové a fotbalové reprezentace!

Obrázek novinky
9. 1. 2024

Změny v prodeji LIVE kartiček

V novém kalendářním roce 2024 jsme se rozhodli pro změny v prodeji a tvorbě LIVE kartiček, které v ročníku 2023/24 vydáváme v rámi české fotbalové FORTUNA: LIGY a hokejové Tipsport ELH.

Obrázek novinky
11. 12. 2023

Nové kartičky TELH již před Vánocemi! Spouštíme předprodej

Na každém rohu je cítit blížící se vánoční období. To kromě pěkných svátků znamená jediné – blíží se doba vydání 1. série hokejových kartiček Tipsport ELH.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo