Obrázek novinky
16. 3. 2023

SportZoo Promo Tour opět součástí extraligových zápasů

SportZoo Promo Tour s hokejovými kartičkami přijede v rámci čtvrtfinále play-off TELH 2022/23 do Vítkovic, Pardubic a Prahy.
Foto autora

SportZoo

Součástí čtvrtfinálových soubojů Tipsport ELH bude také náš stánek s hokejovými kartičkami SportZoo. Fanoušci ve Vítkovicích, Pardubicích a Praze si tak budou moci mezi prvními zakoupit balíčky z nové kolekce 22/23 TELH 2. série.

 

Naše tour začne v pátek ve Vítkovicích, kde v 17:00. soubojem proti Brnu startuje čtvrtfinále Tipsport ELH. Náš SportZoo stánek naleznete přímo v aréně při vstupu na stadion od ulice Ruská. Stánek bude připraven nejpozději hodinu před zápasem.

 

Nabitý hokejový víkend odstartujeme v Pardubicích. Náš stánek bude součástí místního Fan festu před hokejovou arénou, který bude hokejovým příznivcům zpřístupněn v době 14.30 - 16.45 hodin.

 

V neděli budeme svědky startu repríze loňského finále mezi Spartou Praha a Třincem. Stánek bude umístěn přímo v aréně při vstupu z jižní tribuny a otevřen bude 2 hodiny před zápasem.

 

Premiérově před spuštěním prodeje budeme mít k dispozici produkty nové kolekce 22/23 Tipsport ELH 2. série ve variantách Retail a Blaster. A už tradičně každému fanouškovi vytvoříme zdarma vlastní kartičku. K dispozici budeme mít také další boxy a balíčky jednotlivých kolekcí.

 

Těšíme se na společné setkání a možnost opět o něco rozšířit a obohatit sběratelskou komunitu.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo