company logo

Dekády fotbalové ligy

Základní set

Do základního setu jsme zařadili 27 legendárních jmen z různých období včetně brankáře Františka Pláničku, který debutoval v soutěži přesně před 100 lety. Základní set vychází také ve třech paralelních verzích Limited x/65, x/45 a 1 of 1.

Obrázek kolekce

Takový dres oblékal & Ligové události

Set Takový dres oblékal na 27 kartičkách představuje dobové dresy, které v minulosti oblékali hráči z checklistu.

Kartičky Ligové události dají zavzpomínat na devět zajímavých milníků v historii české/československé fotbalové soutěže, které více či méně významným způsobem ovlivnily směřování fotbalu v Česku.

Obrázek kolekce

Vývoj klubového loga & Rekord!

Na loga devíti klubů si posvítíme v samostatném setu Vývoj klubového loga, kde se seznámíme s historickými znaky předních českých klubů.

Inzert Rekord! tvoří rovněž devět kartiček a skloubí hned několik zajímavých individuálních i týmových rekordních zápisů české nejvyšší fotbalové soutěže.

Obrázek kolekce

Portrét

Krásnou vzpomínkou na legendární hráče bude sét v podobě portrétů 27 fotbalistů zařazených do checklistu. Kromě základní verze budou balíčky obsahovat také portrét v Canvas zpracování a také unikátní Printing Plate 1 of 1.

Obrázek kolekce

Zapsáni do dějin - Auto

Ani v této kolekci neobejdeme podpisové kartičky s originálními autogramy hráčů. Na kartičkách Zapsáni do dějin Auto najdou sběratelé 22 fotbalistů s jejich autentickými podpisy v limitech x/60, x/40 a x/20. Kartička vychází také ve verzi Auto 1 of 1.

Obrázek kolekce

Zapsáni do dějin - Stamped Auto

Od pěti legend se z důvodu úmrtí podpisu již nedočkáme. Proto jsme v rámci podpisového setu Zapsáni do dějin vytvořili prostor i pro verzi Stamped Auto s raženým podpisem vycházejícím v limitech x/30, x/20, x/10 a 1 of 1.

Exkluzivně u tří hráčů se nám podařilo získat jejich podpis, který vložíme do kartiček Zapsáni do dějin Paper Cut Auto 1 of 1.

Obrázek kolekce

Zapsáni do dějin - Multiple Auto

V rámci setu Zapsáni do dějin vychází i dvou/tří podpisovka Multiple Auto. 8 kartiček v limitu x/20 vychází s originálními podpisy, jedna kartička s limitem x/10 bude mít podpisy ražené.

Obrázek kolekce

Symbol hrdosti

Krásný Manufactured Patch s výšivkou loga klubu doplněný o originální autogram 22 legend vychází v limitu x/35. V případě pěti zesnulých fotbalistů, u kterých nebylo možné získat podpis, jsme vytvořili paralelní verzi setu Symbol Hrdosti Stamped Auto Patch s raženým podpisem a limitem x/15.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  srpen 2023

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ne

 • Balení:

  Hobby box - 8 balíčků po 6 kartách
  Hobby balíček - 6 karet

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo