company logo

FORTUNA:LIGA 2020/21

Ligové kartičky jsou zpět po 20-ti letech

Sběratelství kartiček má v Česku dlouhou tradici. Nyní se k populárním hokejovým kartičkám připojuje po více než 20 leté přestávce opět i fotbal! Nechte se okouzlit kouzlem tohoto krásného hobby a pusťte se do sbírání kartiček hvězd fotbalové FORTUNA:LIGY. Na výběr máte balení Retail, Hobby a Exclusive, odlišná svým plněním a cenou.

Obrázek kolekce

Základní set

V první kolekci českých ligových fotbalových kartiček po více než 20 letech zastupuje každý z 18 týmů FORTUNA:LIGY 12 vybraných hráčů. Na kartičkách se vyjímají krásné fotky na celý formát doplněné jemnou ražbou. Set vychází také v paralelní verzi Limited Edition Gold x/99 a Black x/19.

Obrázek kolekce

Bright Future

Mladí hráči FORTUNA:LIGY, které čeká zářivá budoucnost. Nebo ne? Nyní patří mezi nejlepší hráče do 21 let a všechno mají ve vlastních rukou. Set vychází také v paralelní metalické verzi x/199 a zlaté verzi s podpisem x/99.

Obrázek kolekce

Foreign Forces

Aby se zahraniční hráči prosadili a naplno uchytili v klubu, musí být minimálně o třídu lepší od konkurence domácích hráčů. V širokém setu naleznete až 27 hráčů reprezentujících cizí vlajku, která se třpytí na pozadí kartičky.

Obrázek kolekce

Klub Legend

Do elitního klubu FORTUNA:LIGY vstupují hráči, kteří dosáhli v české nejvyšší soutěži metu 300 odehraných zápasů a stávají se z nich skutečné legendy. V první části setu na pokračování představíme 9 z nich. Set vychází také v paralelní metalické verzi x/199 a zlaté verzi s podpisem x/99.

Obrázek kolekce

Signed Stars

Limitované kartičky s autentickým podpisem hvězd FORTUNA:LIGY nesmí chybět ve vaší sbírce! Podaří se vám vysbírat všech 54 kartiček? Aby to nebylo tak jednoduché, jsou rozděleny do 3 levelů s různou limitací - x/99 (9 hráčů), x/149 (18 hráčů) a x/199 (27 hráčů).

Obrázek kolekce

Game Jersey

Hrubé kartičky obsahují autentický kousek hraného dresu hráče. Dávají vám tak jedinečnou možnost dotknout se dresu, který teprve nedávno oblékal váš oblíbený hráč v ligovém zápase. Všechny kartičky jsou limitovány x/99.

Obrázek kolekce

Unique Mark

Chloubou a největším hitem celé kolekce jsou bezpochyby tyto nízko limitované tlusté kartičky s unikátním kouskem z hraného dresu. Ve velkém výseku můžete najít celé písmeno ze jmenovky a pokusit se poskládat celé jméno nebo opět spojit rozdělené části loga klubu, ligy či výrobce. Čeká vás také několik exkluzivních 1of1 kartiček.

Obrázek kolekce

Sbírej do speciálního alba kolekce

Stylové album v designu kolekce s vnitřním potiskem obsahuje kapsu s vloženým checklistem na zaškrtávání tvých kartiček, který tak budeš mít vždy po ruce! Pořadač je vybaven 10 kvalitními zakládacími stránkami Ultra Pro.

Obrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  leden 2021

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček - 6 karet
  Retail box – 24 Retail balíčků po 6 karet
  Hobby balíček – 10 karet
  Hobby box - 10 Hobby balíčků po 10 karet
  Exclusive box – 35 kartiček

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo