company logo

FORTUNA:LIGA 2020/2021 Série 2

Na trh přichází 2. série FORTUNA:LIGA 2020/21

Po velmi úspěšné první kolekci fotbalových kartiček FORTUNA:LIGA 2020/21 SportZoo uvádí na trh druhou kolekci uplynulého ročníku. Sběratelé si opět budou moci vybrat ze tří variant boxů: Retail, Hobby a Exclusive, které se od sebe liší garantovaným plněním a cenou.

Obrázek kolekce

Základní set

Jelikož se jedná o druhou kolekci této sezóny, design base karet zůstává nezměněn. V číslování kartiček se pokračuje tam, kde skončilo - u čísla 217. Součástí base setu jsou hráči, kteří během sezóny přestoupili do FORTUNA:LIGY, případně během ročníku změnili klub. Každý tým má v base setu zastoupení v podobě 9 hráčů. Po vzoru první kolekce nesmí chybět paralelní verze Limited Edition Gold x/99 a Black x/19.

Obrázek kolekce

Coach's Rules

Zraky fanoušků se většinou upírají na samotné hráče, ale právě trenéři jsou ti, kteří často rozhodují o (ne)úspěchu týmu. Vlastní fotbalovou kartičku bude mít 18 trenérů ze všech účastníků uplynulé ligové sezóny.

Obrázek kolekce

Foreign Forces

Kartičky Foreign Forces si získaly srdce mnoha sběratelů, proto v nich pokračujeme i ve druhé sérii. Set rozšíří hned 18 dalších fotbalistů. Můžeme prozradit, že mezi nimi bude i Abdallah Sima.

Obrázek kolekce

Debut Date Rookie

V české nejvyšší fotbalové soutěži se hned několik celků nebálo dát prostor i talentovaným mladíkům. Zajímavé debuty ze sezóny 2020/21 přiblížíme fanouškům prostřednictvím setu Debut Date Rookie, ve kterém figuruje 18 fotbalistů, kteří by se v budoucnu mohli stát hvězdami FORTUNA:LIGY. Set vychází také v paralelních verzích Limited x/199 a v podpisové verzi x/99.

Obrázek kolekce

Debut Date Flashback

Díky kartičkám Debut Date Flashback si společně zavzpomínáme na dřívější debuty ligových hvězd. Set vychází rovněž ve dvou paralelních verzích Limited x/99 a v podpisové verzi x/49.

Obrázek kolekce

National Team Warriors

Při tvorbě kolekce jsme mysleli také na již probíhající Euro 2020. V kolekci si tak našli místo i jednotliví reprezentanti svých zemí. 18 reprezentantům celkem ze šesti národů vychází kromě base kartičky i paralelní karta Limited x/149 a také krásná National Team Warriors Auto Flag x/49 s nášivkou národní vlajky a podpisem hráče.

Obrázek kolekce

Team Leaders

Na unikátní plastovou kartičku s průhlednými prvky jsme umístili 45 fotbalistů, kteří se řadí ve svých klubech mezi lídry. A to nejen na hřišti. Podpisová verze Team Leaders Signature vychází v levelu 1 s limitem x/145 (27 fotbalistů) a ve levelu 2 s limitem x/85 (18 fotbalistů).

Obrázek kolekce

Game jersey

K oblíbenému klubu či fotbalistovi se všichni fanoušci mohou výrazně přiblížit díky kartičkám Game Jersey s kouskem hraných dresů. Set tvoří 18 fotbalistů, kartičky mají limit x/99.

Obrázek kolekce

Imperial Scripted Memorabilia

Ve druhé sérii jsme si pro sběratele přichystali i novinku v podobě kartiček s kousky hraných štulpen, kopaček či brankářských rukavic. V závislosti na použitém materiálu budou kartičky limitovány x/15 nebo x/20 a nebude na nich chybět ani podpis hráče. Na tuto výjimečnou kartu jsme zařadili hned 36 fotbalistů.

Obrázek kolekce

Captime Scripted Armband

Obrovskou exkluzivitou ve 2. sérii fotbalových karet FORTUNA:LIGA 2020/21 je také kartička s kouskem hrané kapitánské pásky doplněná o podpis hráče. Kartičky 18 ligových kapitánů vycházejí v limitaci x/5.

Obrázek kolekce

Unique Mark

Oblíbené kartičky Unique Mark s kousky jmenovek hráčů či logy klubů a výrobců z hraných dresů vybraných hráčů budou na sběratele opět čekat v exclusive boxech. Druhá série tak bude opět bohatá o několik exkluzivních kartiček s tím nejnižším limitem. Zastoupení v setu má 18 fotbalistů.

Obrázek kolekce

Informace o kolekci

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo