company logo

FORTUNA:LIGA 2021/22 Série 1

Základní set

Prostor v base setu jsme vytvořili pro 198 hráčů FORTUNA:LIGY. Kromě základního setu se sběratelé mohou těšit také na paralelní verze Gold se zlatou ražbou v limitu x/99, Red s červenou ražbou x/49 a Black s černou ražbou v limitu x/19.

Obrázek kolekce

Oblíbené sety pokračují

V nové sérii nemohou chybět sety, které si mnozí sběratelé oblíbili. Na kartičkách Foreign Forces se sběratelé seznámí s 36 hvězdnými legionáři soutěž. Set Debut Date Rookie má v checklistu 9 mladíků, kteří se dočkali premiéry na trávnících české nejvyšší fotbalové soutěže a mezi sety už tradičně nemůže chybět set Klub legend. Kartičku tuto sezónu vydáváme dalších devíti fotbalistům, kteří svého času patřili mezi to nejlepší, co český ligový fotbal nabízel. Sety Debut Date Rookie a Klub legend vychází také v paralelních verzích x/199 a v podpisové verzi x/99.

Obrázek kolekce

Team logo

Při tvorbě checklistu kolekce fotbalových kartiček FORTUNA:LIGY jsme vyslechli zpětnou vazbu sběratelů, kteří se tak dočkali kartiček s logy jednotlivých účastníků F:L.

Obrázek kolekce

Podpisové kartičky

Nedílnou součástí kolekce fotbalových kartiček jsou také podpisové kartičky. Na karty Signed Stars se nám podepsalo 63 fotbalistů FORTUNA:LIGY. Podpisovky jsou rozděleny do tří verzí: Level 1 (36 hráčů, limit kartičky x/199), Level 2 (18 hráčů, x/149) a Level 3 (9 hráčů, x/99). Samozřejmě, podpis hráčů je originální, o čemž jste se mohli přesvědčit v uplynulých týdnech i na našich sociálních sítích.

Obrázek kolekce

Kartičky s kousky hraných dresů

V kolekci jsme nemohli obejít ani memorabilia s kousky hraných dresů hráčů FORTUNA:LIGY. V limitovaném setu x/99 Game Jersey figuruje 27 hráčů a kartička je v paralelní verzi v limitu x/25 doplněna také o podpis fotbalisty. Skvost mezi fotbalovými kartičkami v podobě Unique Mark nemusíme zvláště představovat. Nízko limitované karty s nejkrásnějšími kousky z hraných dresů v podobě jmenovek hráčů, čísel či samotného loga klubu patří mezi to nejhodnotnější, co se může objevit ve sbírce.

Obrázek kolekce

Lákavá novinka Rivals

Velkým lákadlem pro sběratele bude rozhodně i paralelní verze setu Rivals. Na devíti kartičkách se věnujeme rivalům ve FORTUNA:LIGE, jejichž podpisy v limitu x/25 tvoří další exkluzivní set, který bude – věříme – ozdobou desítek sbírek.

Obrázek kolekce

Prodej kolekce

Kolekce FORTUNA:LIGA 2021/22 - 1. série se bude prodávat ve 4 různých variantách: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. Prodej začíná 22. prosince 2021.

Obrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  22.12.2021

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartiček
  Blaster balíček – 8 kartiček
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček – 10 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 10 kartiček
  Exclusive box - 35 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Vysbírej všech 9 dílků skládačky z balení Retail a Blaster a získej kartičku s podpisem ligové hvězdy! Na 50 nejrychlejších sběratelů čeká jedinečná odměna v podobě hodnotné Puzzle Quest kartičky s originálním podpisem hráče z obalu aktuální kolekce! Každá z 5 karet je limitována pouze 10 kusy a nelze ji získat jinak než splněním tohoto úkolu.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo