Základní set

Základní set tvoří 198 hráčů. Samozřejmostí jsou také paralelní verze rozdělené do tří verzí: Gold v limitu x/99, Red x/49 a Black x/19. Paralelní karty ve verzi Red budou výhradně součástí Premium balení a Black paralelky najdou sběratelé pouze v Exclusive boxech.

Obrázek kolekce

Bright Future & Klub Legend

Sety Bright Future a Klub legend se staly tradiční součástí kolekcí fotbalových kartiček FORTUNA:LIGY. Kartičky talentovaných mladíků Bright Future vycházejí kromě základní verze také v limitovaných verzích Limited x/199, Diecut Limited x/99 a v podpisové verzi Auto x/99. Kartičky Klub legend v nezměněném designu doplní dalších 9 hráčů, kterým vychází také verze Limited x/199 a Auto x/99 s podpisy hráčů.

Obrázek kolekce

Welcome to my Office & Super Heroes

Dominantou nového setu Welcome to my Office je samotný domácí stadion z ptačí perspektivy. Do checklistu se dostaly opory jednotlivých týmů a kartička vychází kromě základní verze také ve verzi Limited x/65 a Auto x/45. Set Super Heroes tvoří také 18 hráčů a design setu se nese v komiksovém duchu.

Obrázek kolekce

Elite Team & Triple Team Hopes

Set Elite Team představuje největší hvězdy FORTUNA:LIGY. Checklist setu tvoří 36 hráčů a kromě základní inzertní verze se můžete těšit také na paralelní karty v limitech x/35, x/15 a x/5. Součástí setu je také podpisová verze Auto x/25. Kartičky Triple Team Hopes představují trojlístek fotbalových nadějí jednotlivých klubů F:L. Součástí setu je také krásná triple podpisovka v limitu x/25.

Obrázek kolekce

Signed Stars

Již tradičně si prostor mezi sety kolekce našel i samostatný podpisový set. Na kartičkách Signed Stars naleznete 54 hráčů, kteří jsou rozděleni do tří kategorií - Level 1 x/199 (27 karet), Level 2 x/149 (18 karet) a Level 3 x/99 (9 karet).

Obrázek kolekce

Game Jersey & Kick the Ball

Prostor v kolekci dostaly také memorabilia karty s kousky hraného materiálu. Již tradiční klasika Game Jersey s kousky hraných dresů pokračuje ve verzi v limitu x/99 a její paralelní verze Auto doplněná o podpis hráče je limitována x/25. Stejný limit má i set Kick the Ball, který obsahuje kousek ze zápasového míče vybraných fortunaligových soubojů.

Obrázek kolekce

Nameplate Letters & Unique Mark

Součástí setu Nameplate Letters budou tzv. "manufactured" písmena z jmenovky vybraných 18 hráčů FORTUNA:LIGY. Karta vychází v limitu x/10 a součástí kartičky je také podpis hráče. V kolekci nemohou chybět ani nejžádanější nízkolimitované kartičky Unique Mark, jejichž součástí jsou velké kousky hraných dresů v podobě loga, jmenovky nebo čísla.

Obrázek kolekce

Balení

Kolekce vychází ve 4 typech balení: Retail (24 balíčků po 6 karet), Blaster (6 balíčků po 8 karet), Premium (10 balíčků po 8 karet) a Exclusive (9 kartiček).

Obrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  listopad 2022

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartiček
  Blaster balíček – 8 kartiček
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček – 8 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 8 kartiček
  Exclusive box - 9 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle z 1. série FORTUNA:LIGY 22/23, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo