Základní set

Základní set se jak už to bývá zvykem u druhých sérií, graficky navázal na podzimní kolekci. Rozšiřujeme jej o 180 kartiček, které vycházejí také v limitovaných, paralelních verzích Gold x/99, Red x/49 a Black x/19.

Obrázek kolekce

Debut Date Rookie & Debut Date Flashback

Prostřednictvím setu Debut Date Rookie představujeme 27 debutantů aktuální sezóny, kteří svými výkony zaujali širokou fotbalovou veřejnost. Kartička mladíků vychází také v paralelní verzi Limited x/149 a podpisové verzi Auto x/99. 

Ve vzpomínkovém setu Debut Date Flashback si zavzpomínáme na ligovou premiéru devíti legend české nejvyšší fotbalové soutěže. Karta vychází kromě základní verze také v paralelní Limited x/99 a podpisové Auto x/49.

Obrázek kolekce

CapTime & The Last Instance

Ve speciálním setu CapTime jsme se zaměřili na kapitány jednotlivých týmů F:L. Ozdobou kolekce bude kartička CapTime Armband s kouskem hrané kapitánské pásky a podpisem v limitu x/9. Set vychází také v nízko limitované paralelní verzi Limited x/5.

The Last Instance je zaměřen na brankáře FORTUNA:LIGY. Kromě základní verze vychází 27 brankářům paralelka Limited x/60 a podpisová verze Auto x/30.
Oba sety se mohou pyšnit i exkluzivními limitovanými kartičkami 1 of 1.

Obrázek kolekce

Třicátá sezóna F:L & Foreign Forces Art Edition

U příležitosti jubilejní 30. sezóny FORTUNA:LIGY jsme se zaměřili na zajímavá statistická ligová fakta. Kromě základní verze set vychází také v paralelní limitované verzi Limited x/30.

Set s legionáři Foreign Forces Art Edition tvoří krásné ilustrace grafického designéra Marka Stellara. Pozadí kartičky tvoří dominanty rodné země 18 zahraničních hráčů F:L. Kromě základní verze vychází také podpisová verze Auto x/35.

Obrázek kolekce

F:NL Playmakers & Signed Stars

F:NHL Playmakers představuje 18 fotbalistů druhé nejvyšší české fotbalové soutěže, které patří mezi vedoucí ligové osobnosti a opory svých týmů. Kromě základní verze se v boxech a balíčcích bude nacházet také podpisová verze Auto x/35.

Samostatný podpisový set Signed Stars již tradičně vychází ve třech úrovních: Level 1 x/199 (27 hráčů), Level 2 x/149 (18 hráčů) a Level 3 x/99 (9 hráčů).

Obrázek kolekce

Q&A Signatured Answer

Novinkou je set Q&A SIgnatured Answer. 36 fotbalistů nám zodpovědělo 6 otázek: nejčastější přezdívka, nejoblíbenější spoluhráč, fotbalový vzor, herní přednosti, největší kariérní úspěch a největší hobby mimo fotbal. Každá kartička vychází jen jednou a každému hráči tak vychází jen 6 podpisových kartiček.

Obrázek kolekce

Imperial Scripted Memorabilia & Game Jersey & Unique Mark

Ve druhé sérii vycházejí hned tři sety s kousky hraných materiálů.
Součástí Imperial Scripted Memorabilia budou kousky štulpen, chráničů či brankářských rukavic doplněných o podpis. Set tvoří 45 hráčů F:L.

Game Jersey obsahují kousky hraných dresů v limitaci x/99 a v paralelní verzi Auto x/25 je kartička doplněna o originální podpis hráče.

Nádherné Unique Mark obsahují nejexkluzivnější kousky z hraných dresů 34 hráčů. V kartičkách se tak nacházejí kousky ze jmenovky, loga či čísla dresu. Jedná se o nízko limitované karty, které se řadí mezi nejcennější kousky kolekce.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  květen 2023

 • Prodej:

  Na e-shopu SportZoo.store, v síti prodejen JRC a Smarty, v trafikách Mediaprint&Kapa, klubových fanshopech a u vybraných oficiálních prodejců.

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartiček
  Blaster balíček – 8 kartiček
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček – 8 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 8 kartiček
  Exclusive box - 10 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle ze 2. série FORTUNA:LIGY 22/23, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo