company logo

Hokejové Česko 2024

Základní set

Základní set nové kolekce hokejových kartiček české reprezentace tvoří 63 kartiček, včetně karty hlavního trenéra Radima Rulíka. Kromě základní verze vychází základní set také ve třech verzích Red, Blue a Gold 1 of 1.

Obrázek kolekce

Top Prospects & Team 20

Devět velkých českých hokejových talentů zařazujeme do setu Top Prospects, kterým vychází kartička v základní verzi, v paralelní limitované verzi Limited x/25 a v podpisové verzi Auto x/15

Nezapomněli jsme ani na výjimečnou juniorskou generaci, která na světovém šampionátu do 20 let senzačním způsobem získala bronzové medaile. Set tvoří 27 hokejistů, kterým vychází i paralelka Limited x/20. 18 vybraným juniorským reprezentantům vychází i podpisová verze Auto v limitu x/35.

Obrázek kolekce

Národní tým žen & 1st Goal Puck

České hokejové reprezentantky v posledních letech dohánějí světovou špičku a předvádějí kvalitní výkony. Na letošních MS sahali na cenný kov, ale v bojích o medaili nakonec podlehli finskému národnímu týmu. Blíže poznat 27 elitních českých hokejistek budete moci díky setu Národní tým žen

Na nezapomenutelný okamžik pro 18 hokejistů české reprezentace si zavzpomínáme díky setu 1st Goal Puck, kde si připomeneme jejich první přesný zásah v národním týmu. Kromě základní verze vychází karta také v paralelní verzi Limited x/35 a v podpisové verzi Auto x/25

Obrázek kolekce

Luminous & X-Factor

Dalších 27 elitních reprezentantů dostalo prostor ve speciálním setu Luminous, který vychází také ve verzích Red a Blue. Nechybí v něm ani největší současná hvězda českého hokeje David Pastrňák

Krásné 3D zpracování kartičky v sobě skrývá set X-Factor rozdělený do dvou úrovní: Level 1 (18 hráčů) a Level 2 (9 hráčů).

Obrázek kolekce

Special Moments & Signed Stars

Kartičky Special Moments připomínají 9 výjimečných chvil devíti vybraných hokejových reprezentantů. Díky tomuto setu se na chvíli vrátíme zpět do legendami opředeného Nagana, kde zářil hvězdný brankář Dominik Hašek. Karta vychází také v paralelní verzi Limited x/15 a jako nízkolimitovaná podpisovka Auto x/10

Podpisový set Signed Stars tvoří 54 hokejistů. 36 vychází v základní verzi x/95, dalších 18 jsme rozdělili do devíti párů a vychází jim krásná dvoupodpisovka Duos x/20.

Obrázek kolekce

Jersey Fragments & Anthem of the Winner

Kousek hraného reprezentačního dresu rozděleného do tří úrovní. Kartičky Jersey Fragments vycházejí deseti hráčům v limitech Level 1 x/65, Level 2 x/35 a Level 3 x/15. 

Nádherná kartička s kouskem výšivky národní vlajky a originálním podpisem vychází 27 hokejistům, včetně legendárního Jaromíra Jágra. Karta má limit x/35 a název Anthem of the Winner potvrzuje pěkný detail v podobě slov národní hymny na zadní straně kartičky.

Obrázek kolekce

Colossal Material Booklet & Unique Mark

Kousky hraných materiálů v sobě skrývají i další dva sety a oba budou výhradní součástí Exclusive balení. Colossal Material Booklet vychází deseti hokejistou, najdete v nich části národního znaku nebo čísla hráčů z hraných dresů. Ty karty budou s určitostí patřit mezi nejžádanější z kolekce. 

Jinak tomu nebude ani u karet Unique Mark. Extrémně nízké limity, velké kousky hraných dresů v podobě písmenek ze jmenovky hráče či loga z dresu potěší snad každého jednoho sběratele.

Obrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  květen 2024

 • Prodej:

  Na e-shopu www.sportzoo.store/cz, v prodejnách Smarty a JRC, trafikách, vybraných klubových fanshopech a u dalších specializovaných prodejců.

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Hobby box - 12 balíčků po 5 kartách
  Hobby balíček - 5 karet
  Exclusive box - 5 karet

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo