Základní set

Kartičky základního setu kolekce hokejových kartiček slovenské hokejové reprezentace tvoří 45 hráčů. Kromě základní verze bude možné sesbírat základní set také v barevně odlišených verzích Blue, Red a v unikátní verzi Gold v limitu 1 of 1.

Obrázek kolekce

Top Prospects & Slovensko 20

V hokejovém prostředí sílí názor, že slovenskému hokeji díky více talentům svítá na lepší časy. Při pohledu na seznam hokejistů v setech Top Prospects a Slovensko 20 nelze nesouhlasit.

V setu Top Prospects jsme si po roce posvítili na dalších 9 výjimečných mladých slovenských hokejistů, mezi které jsme zařadili i vyrůstající supertalent ženského hokeje, Nelu Lopušanovou. Set kromě základní verze vychází také v paralelní Limited x/25 a v podpisové verzi Auto x/15.

Set Slovensko 20 obsahuje 18 reprezentantů do 20 let a kromě základní verze se sběratelé mohou těšit i na podpisovou s limitem x/35.

Obrázek kolekce

Special Moments

Set Special Moments by se měl stát pravidelným setem, ve kterém zreflektujeme výjimečné okamžiky uplynulé sezóny a zároveň si zavzpomínáme na někdejší reprezentační události v podobě týmových či individuálních úspěchů.

Při premiérovém vydání dostalo prostor 9 hokejistů. Kromě základní verze se budou v balíčcích skrývat také paralelní verze Limited x/15 a podpisové kartičky s nízkým limitem x/10.

Obrázek kolekce

X-Factor 3D

Absolutní novinkou z naší výroby jsou výjimečné 3D kartičky s názvem X-Factor. Do checklistu jsme zařadili 18 hokejistů. Pohyblivá karta bude výhradní součástí balení ve verzi Hobby.

Obrázek kolekce

Helsinské striebro

Po 11 letech si prostřednictvím setu ‘Helsinské striebro’ připomeneme zatím poslední velký úspěch slovenské reprezentace na MS v hokeji. Set tvoří 26 kartiček s výjimkou subsetu Helsinské stříbro - Cesta za medailí, kt. tvoří 16 karet.

Kromě základního setu vycházejí kartičky také ve speciální verzi Silver Glitter x/25 a hned ve dvou podpisových verzích Auto x/35 a Silver Glitter Auto x/5. Tak jak to bývá u všech podpisových kartiček z naší produkce, jedná se o originální podpisy.

Obrázek kolekce

Signed Stars & National Materials

Díky četnosti podpisových setů budou mít všichni sběratelé velkou šanci získat do sbírky kartičku s autogramem slovenského reprezentanta. Do podpisového setu Signed Stars x/60 jsme zařadili 36 hráčů, kterým vychází také nízko limitovaná podpisová kartička Signed Stars Overtime Edition x/15.

Kartičky s kouskem hraného materiálu v podobě dresu nebo hokejky nesou název National Materials a jsou rozděleny do tří verzí: Jersey x/35 s kouskem dresu, Patch x/25 s kouskem výšivky z hraného dresu a Stick x/15 s kouskem hokejky. Pět hraných hokejek, které jsou součástí setu obsahovaly také jmenovku či přezdívku hráče a tak vznikly i jedinečné 1 of 1 kartičky National Materials Stick Nameplate.

Obrázek kolekce

Unique Mark

Z 15 hraných dresů jsme opět vybrali nejkrásnější kousky do kartiček Unique Mark, které obsahují kousky písmenek ze jmenovky, erbu či čísla vybraných reprezentantů. Jedná se o nízko limitované karty, včetně 1 of 1 kousků a opětovně budou patřit mezi nejvyhledávanější a nejvzácnější kartičky kolekce.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  květen 2023

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  ano

 • Balení:

  Hobby box - 12 balíčků po 5 kartách
  Hobby balíček - 5 karet
  Exclusive box - 4 karty

 • Soutěž se Slovakia Chips:

  Zaregistruj své kódy ze soutěžních balení Slovakia Chips na www.slovakiachipshokej.sk, otevři si svůj virtuální balíček kartiček slovenské hokejové reprezentace, vysbírej všech 12 virtuálních kartiček SportZoo Hokejové Slovensko 2023 a získáš unikátní kód na speciální balíček Slovakia Hokejové Slovensko 2023 zdarma. Čím dříve výzvu splníš, tím máš větší šanci získat Zlatý balíček, ve kterém máš jistotu jedné podepsané kartičky. Pokud se ti to nepovede, nezoufej, podepsané kartičky se mohou skrývat i v Základním balíčku.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo