company logo

Tipos Extraliga 2021/22 Série 2

Základní set

Base set kolekce 21/22 Tipos extraliga rozšiřujeme o 108 hokejistů. Samozřejmostí jsou také paralelní verze základního setu Blue (limit x/65), Red (x/35) a Gold (x/15). Samozřejmostí je zastoupení každého extraligového týmu v základním setu.

Obrázek kolekce

Team Mascots

Několik týmů si už bez nich nedokáží představit domácí zápasy. S maskoty klubů Tipos extraligy se seznámíte prostřednictvím setu Team Mascots. Tvoří ho 10 ligových maskotů, jejichž sběratelé blíže poznají díky textům na zadní straně kartičky.

Obrázek kolekce

What a Save

Oblíbený brankářský set What a Save se vrací na scénu. Krásné kartičky gólmanů Tipos extraligy vycházejí kromě základní verze také v paralelní v limitu x/25. Těšit se můžete na ražený limit na přední straně kartičky. Prostor na kartičce dostalo hned 27 brankářů.

Obrázek kolekce

Produkty kolekce

Kolekce vychází ve dvou variantách Retail a Premium, které se od sebe liší především poměrem plnění jednotlivých karet. Paralelní verzi base setu Gold v limitu x/15 lze nalézt pouze ve verzi Premium.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  5.9.2022

 • Prodej:

 • Album:

  Ne

 • Balení:

  Retail balíček – 10 kartiček
  Retail box - 10 retail balíčků po 10 kartiček
  Premium balíček – 7 kartiček
  Premium box - 6 premium balíčků po 7 kartiček

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo