company logo

TIPOS Slovenská Hokejová Liga 2022/23

Základní set

Základní set hokejových kartiček TIPOS Slovenské Hokejové Ligy tvoří 162 hokejistů ze všech 13 ligových týmů včetně výběru reprezentace Slovenska do 18 let. Kromě klasické verze vycházejí tyto kartičky také v paralelní verzi GOLD s limitem 30 kusů.

Obrázek kolekce

Hidden Talents

Skryté talenty, které brázdí ledy ve slovenské druhé nejvyšší soutěži, dostanou prostor v inzertním setu kartiček Hidden Talents. Tato karta vychází dohromady 9 mladým hokejistům, kteří mají potenciál plně se prosadit v profesionálním hokeji.

Obrázek kolekce

Ice Breakers

Jsou lídry svých týmů a svými zkušenostmi pomáhají mladším spoluhráčům prosadit se ve velkém hokeji. Na kartičkách Ice Breakers naleznete 18 klubových hvězd, které jsou oporami svých týmů a umí potáhnout mužstvo v klíčových momentech zápasu.

Obrázek kolekce

Autographed Playmakers

Největším tahákem kolekce TIPOS Slovenské Hokejové Ligy jsou kartičky Autographed Playmakers s autentickými podpisy elitních hokejistů. Kartička s podpisem vychází dohromady až 45 hráčům. Mezi nimi najdou fanoušci a sběratelé podepsané karty bývalých slovenských reprezentantů či největších současných hvězd Tipos SHL.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  17. únor 2023

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Hobby balíček - 6 kartiček
  Hobby box - 12 balíčků po 6 kartiček

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo