company logo

Tipsport ELH 2021/22 Série 1

Základní set

Base set kolekce hokejových kartiček Tipsport ELH 2021/22 - 1. série tvoří 270 hokejistů. Kartičky základního setu vycházejí i ve 3 paralelních verzích Blue x/99, Red x/49 a Gold x/19.

Obrázek kolekce

Rookie Premiere & Magic of the Goalie

Na talentované mladíky v TELH jsme si posvítili v setu Rookie Premiere. Tvoří ji devět hokejistů a set vychází také v paralelní verzi Limited x/149 a v podpisové verzi Auto x/49. Samostatný prostor v kolekci dostanou také brankáři. Na krásných kartičkách Magic of the Goalie dostalo prostor 18 gólmanů. Set vychází také v paralelní verzi Limited x/99.

Obrázek kolekce

League Best & Team Power

V kolekcích hokejových karet Tipsport ELH chceme pravidelně vytvářet prostor také pro ligové legendy, kterým patří set League Best. Karty hvězdným osobnostem české nejvyšší hokejové soutěže vycházejí také v paralelních verzích Limited x/149 a x/99. Rovněž se můžete těšit na podpisovou verzi Auto x/49. Na kartičkách Team Power sběratelé najdou tahounů jednotlivých týmů. Set má kromě base verze také podpisovou variantu v limitu x/25.

Obrázek kolekce

Signed Stars

Podpisové kartičky s autentickým autogramem hráčů TELH vycházejí ve třech limitovaných verzích Level 1 (x/90, 36 hráčů), Level 2 (x/60, 27 hráčů) a Level 3 (x/30, 9 hráčů).

Obrázek kolekce

Game Jersey & Flaming Stick

Hrané kousky dresu 27 hokejistů TELH v sobě skrývá set Game Jersey v limitu x/75, který je v paralelní verzi doplněn o podpis hráče ve verzi Auto v limitu x/25. V rámci memorabilia karet se sběratelé mohou těšit i na hokejové karty s kouskem hrané hokejky. Set Flaming Stick vychází v limitu x/35 a vychází také v limitované verzi 1 of 1, která v sobě skrývá jmenovku z hrané hokejky.

Obrázek kolekce

Unique mark

Nízko limitované kartičky s velkým kouskem loga, čísla či jmenovky hráče z hraného dresu. To jsou populární kartičky Unique Mark, které se dlouhodobě těší mezi sběrateli velké oblibě. Možnost pro jejich zisk poskytují exclusive boxy.

Obrázek kolekce

Produkty

1. série hokejových karet TELH vychází ve 4 variantách – blaster, retail, premium a exclusive. Kartičky jsou dostupné v prodeji na eshopu sportzoo.store a také ve vybraných eshopech. Blaster a Retail produkty jsou dostupné také v klubových fanshopech a vybraných trafikách.

Obrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  15.03.2022

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartiček
  Blaster balíček – 8 kartiček
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček – 10 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 10 kartiček
  Exclusive box - 25 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Soutěž probíha v období od 23.3.2022 do 20.4.2022. Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle z aktuální série Tipsport extraligy 21/22, zašle všech 9 kódů na mail puzzle@sportzoo.cz i spolu s adresou, telefonním číslem as informacemi do losování o kartičku jakého hráče má zájem se zapojit.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo