Základní set

Base set kolekce doplní dalších 108 hráčů, kteří do TELH přijeli během sezóny nebo v rámci ligy měnili dres. Paralelní verze základního setu opět tvoří verze Blue x/99, Red x/49 a Gold x/19.

Obrázek kolekce

Rookie Premiere

Set se věnuje hráčům, kteří přežili debut v TELH v sezóně 21/22. Devět hráčů z první kolekce doplní dalších 27 nováčků. Set vychází také v paralelní verzi Limited x/149 a podpisové verzi Auto x/49.

Obrázek kolekce

Starting Lineup

V inzertním setu se sběratelé seznámí s hráči, kteří byli součástí elitních formací týmů TELH v sezóně 2021/22.

Obrázek kolekce

Around the World

Kartičky věnované legionářům v TELH, jejichž výkony patří mezi ozdobu české nejvyšší hokejové soutěže. Set vychází také v paralelní verzi Limited x/30. Podpisová verze karty Auto v limitu x/90 vychází vybraným 34 hráčům.

Obrázek kolekce

Net Cam

Sběratelé brankářů si přijdou na své i ve 2. letošní kolekci. Krásné záběry z brankové kamery na kartičkách Net Cam s určitostí potěší nejednoho fanouška mužů s maskami.

Obrázek kolekce

True Loyalty

Krásné kartičky s pozadím města patří loajálním hokejistům, kteří jsou duší svých klubů. Těšit se lze také na paralelní verzi Limited x/35 a x/15 s modrou a červenou ražbou. Výjimečným kouskem bude i podpisová verze Auto x/25, která vychází 33 hráčům.

Obrázek kolekce

Spectacle Memorabilia

Kousky z hraných rukavic, hokejek, bruslí či štulpen obsahuje nový set Spectacle Memorabilia, na kterém dostalo prostor 45 hokejistů. Kartičky vycházejí v limitu x/30 a budou patřit mezi to nejexkluzivnější, co lze objevit v balíčcích 2. série TELH 21/22.

Obrázek kolekce

Scripted Star Night Booklet

2. kolekce s sebou přináší také krásné booklety s podpisy Star Night, do kterých byli zařazeni 38 hokejisté. Ústředním motivem bookletu jsou památné zápasy vybraných hráčů, při kterých překonaly různé zajímavé milníky. Vychází v limitu x/20. 

Obrázek kolekce

Game Jersey a Unique Mark

Kartičky Game Jersey v sobě skrývají hrané dresy vybraných hráčů Tipsport extraligy. Vycházejí v limitu x/75 a v paralelní verzi x/25 jsou doplněny o podpis hráčů. Mezi nejpopulárnější patří kartičky Unique Mark s velkými kousky loga, jmenovky či čísla z hraných dresů použitých v zápasech TELH. Ve 2. sérii sezóny 21/22 vycházejí 18 hokejistům. V závislosti na délce jejich jména či velikosti loga na dresu, vycházejí v nízkých limitech a řadí se mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější kartičky série.


 

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  30.08.2022

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartiček
  Blaster balíček – 8 kartiček
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček – 10 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 10 kartiček
  Exclusive box - 25 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Soutěž bude probíhat v období od 30.8.2022 do 4.10.2022. Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle z aktuální série Tipsport extraligy 21/22, zašle všech 9 kódů na mail puzzle@sportzoo.cz i spolu s adresou, telefonním číslem a s informací do losování o kartičku jakého hráče má zájem se zapojit.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo