Základní set & Rookie Premiere

Základní set první série doplní nových 108 kartiček, které opět vycházejí také v limitovaných verzích Blue x/99, Red x/49 a Gold x/19. V setu věnovaném nováčkům Rookie Rockets jsme vytvořili prostor pro 18 mladíků, kteří si v aktuální sezóně odbili premiéru v Tipsport ELH. Kartičky vycházejí také v limitované verzi x/149 a v podpisové verzi Auto x/49.

Obrázek kolekce

Starting Lineup

Když jde do tuhého, s velkou pravděpodobností je fanoušci vidí na ledě. Set Starting Lineup je věnován elitním hráčům jednotlivých extraligových týmů. Kromě základní verze se sběratelé paralelek mohou těšit na limitované verze 1st period x/120, 2nd period x/60 a 3rd period x/30. Set tvoří celkem 90 kartiček.

Obrázek kolekce

Goalie Art & Red Light

Ve druhé sérii opět věnujeme samostatnou pozornost brankářům. Tentokrát jsme se zaměřili na jejich masky, ve kterých čelí všem nebezpečným střelám směřujícím na jejich bránu. Set Goalie Art tvoří 27 kartiček, které vycházejí také v limitované verzi x/70 a v podpisové verzi s limitem x/45. Inzertní série Red Light je věnována elitním střelcům TELH. Prostor v setu dostalo 36 hokejistů a kartičky vycházejí také v limitované verzi x/50 a podpisové verzi x/65.

Obrázek kolekce

Bench Boss

Trenéři jsou při úspěších jednotlivých týmů občas opomíjeni. Blíže je můžete poznat také díky novému setu Bench Boss, kde představíme 18 koučů Tipsport ELH. Set má kromě základní verze také podpisovou variantu Auto s limitem x/60.

Obrázek kolekce

30 let ELH

Česká nejvyšší hokejová soutěž slaví 30. výročí. Aktuálně v ní nastupují hokejisté, kteří v lize odehráli přes desetiletí. Zvláště se jim věnujeme v setu 30 let ELH, která kromě základní verze vychází v limitovaných verzích x/50 a x/25. Sběratelé se mohou těšit také na podpisové verze Auto Shield x/35 a Gold Auto Shield 1 of 1.

Obrázek kolekce

Authentic Signature

Checklist podpisového setu Authentic Signature obsahuje 72 hráčů. Set je rozdělen do tří úrovní: Level 1 s limitem x/150, Level 2 x/100 a Level 3 x/50. Všechny podpisy jsou originální.

Obrázek kolekce

Spectacle Memorabilia Auto & Game Jersey & Unique Mark

Kartičky s hranými kousky dresů naleznete v setu Game Jersey. Kromě základní verze v limitu x/99 vychází také doplněná o podpis hráče x/25. Kartičky Unique Mark v sobě skrývají kousky jmenovky, loga či čísla hráčů z hraných dresů. Set Spectacle Memorabilia Auto v limitu x/35 v sobě bude obsahovat kousek hrané hokejky nebo štulpny 36 vybraných hokejistů Tipsport ELH.

Obrázek kolekce

Prodej kolekce

Kolekce vychází ve 4 variantách boxů: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. Prodej proběhne prostřednictvím našeho eshopu sportzoo.store/cz nebo ve vybraných trafikách, klubových fanshopech či partnerských eshopech.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  29. březen 2023

 • Prodej:

  Na e-shopu sportzoo.store/cz a ve vybraných trafikách, klubových fanshopech či partnerských eshopech

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartách
  Blaster balíček – 8 kartiček
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartách
  Premium balíček – 8 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 8 kartách
  Exclusive box - 9 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle ze 2. série Tipsport ELH 22/23, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo