Základní set

Kartičky základního setu tvoří 252 kartiček. Vychází hned ve čtyřech paralelních limitovaných verzích Ice Reflection 1of95, Goal Light 1of60, Blade Sparks 1of25 a Celebration 1 of 1.

Obrázek kolekce

Rookie Premiere & Team Power

V setu Rookie Premiere máme pod drobnohledem devět mladých hokejistů, kteří by se v budoucnu měli zařadit mezi známá hokejová jména. Kromě paralelní verze Showtime v limitu x/99 vydáváme také podpisovou verzi Auto x/49. 

Na kartičkách Team Power reprezentují své týmy dva hokejisté, třetí kartička je věnována klubovému logu. Set tak tvoří celkem 42 karet a vychází také v podpisové verzi Dual Auto x/25.

Obrázek kolekce

Magic of the Goalie & New Arrivals

Oblíbený set věnovaný brankářům Magic of the Goalie přichází s osmnáctkou gólmanů, kteří patří mezi opory svých týmů. Kromě základní verze vychází také paralelka Die Cut Limited x/80. 

Na kartičkách New Arrival blíže přiblížíme letní posily extraligistů. Stejně jako u brankářů, checklist tvoří 18 hráčů, kteří během léta změnili dres nebo se vůbec poprvé rozhodli okusit kvalitu Tipsport ELH. Set vychází také v podpisové verzi Auto x/65.

Obrázek kolekce

Blizzard & League Best

Set Blizzard přináší bohatý checklist v podobě 36 hokejistů, kterým kromě základní verze vycházejí také tři paralelky Limited x/60, x/30 a x/5. Kromě toho každému hráči vychází také podpisová verze Auto x/50. 

V setu League Best každoročně vzdáváme hold ostříleným veteránům české nejvyšší hokejové soutěže. Dosavadní checklist rozšiřujeme o dalších devět hokejistů, kteří svého času patřili mezi respektované osobnosti extraligy. Kromě základní verze set vydáváme ve dvou paralelkách Limited x/99 a x/49 a v podpisové verzi Auto x/39.

Obrázek kolekce

Authentic Signature

Podpisový set Authentic Signature přináší hned 72 autogramů jednotlivých hráčů Tipsport ELH. Je rozdělen do tří úrovní: Level 1 v limitu x/130 (36 hráčů), Level 2 x/80 (27) a Level 3 x/40 (9).

Obrázek kolekce

Q&A & Letterology

Špeciálne Q&A karty vychází v jedinečném limitu x/6 a vybráni 36 hokejisté v něm zodpovídají šest zajímavých otázek. Ke každé odpovědi přidali i svůj originální autogram. 

Karty Letterology obsahují písmeno vyrobené podle jmenovky na dresu vybraných hráčů. Hodnotu karty navyšuje originální podpis hokejisty. Set vychází v limitu x/9.

Obrázek kolekce

Lucky Laces

Zajímavou novinkou jsou i kartičky s kouskem tkaniček z bruslí vybraných hokejistů. Set Lucky Laces tvoří 40 hráčů a karty vycházejí v nízkém limitu x/25.

Obrázek kolekce

Game Jersey & Unique Mark

Je málo sběratelů, kteří by ve své sbírce neměli nebo alespoň netoužili mít kartičku s kouskem hraného dresu oblíbeného hráče či týmu. Právě proto se karty Game Jersey a Unique Mark staly stálicemi našich kolekcí. Game Jersey vychází v limitu x/85 a v paralelní verzi je doplněna o podpis hráče v limitu x/25. 

Unique Mark obsahují nejvzácnější a nejkrásnější kousky z hraných dresů v podobě písmen ze jmenovky, čísel či částí loga.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  prosinec 2023

 • Prodej:

  Na e-shopu sportzoo.store/cz, ve vybraných trafikách, prodejnách Smarty a JRC, v klubových fanshopech či partnerských eshopech

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček 
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartách 
  Blaster balíček – 8 kartiček 
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartách 
  Premium balíček – 8 kartiček 
  Premium box - 10 premium balíčků po 8 kartách 
  Exclusive box - 9 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle z 1. série Tipsport ELH 2023/24, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo