Základní set

Podle očekávání se design základního setu ve druhé sérii neměnil. Checklist je doplněn o 144 nových jmen a sběratelé kompletních setů se mohou těšit také na paralelní verze Gold x/99, Red x/49 a Black x/19.

Obrázek kolekce

Bright Future

Set věnovaný mladým talentovaným fotbalistům, kteří by se časem mohli vypracovat na hvězdy české či dokonce mezinárodní scény. Checklist Bright Future tvoří 9 fotbalistů, kterým je předpovídána velmi slibná kariéra. Kartička vychází také v paralelní verzi Die Cut Limited x/199 a v podpisové verzi Auto s limitem x/99.

Obrázek kolekce

Against the World

Do setu Against the World jsme zařadili 18 fotbalistů české národnosti a 18 legionářů. Paralelní verze Auto Flag v limitu x/35 s výšivkou národní vlajky a originálním podpisem hráče bude s určitostí patřit mezi vyhledávané a ceněné sběratelské kousky.

Obrázek kolekce

Pure Emotions

18 nádherných záběrů našich fotografů dostane prostor na kartičkách Pure Emotions. V setu se věnujeme zajímavým momentům či hráčským osobnostem uplynulé sezóny 2021/22. Set tvoří 18 kartiček a vycházejí také v paralelních verzích Limited x/15 a Gold v exkluzivní limitaci 1 of 1.

Obrázek kolekce

Coach’s Rules

Mezi sběratele se vrací i set Coach's Rules, ve kterém si místo našel trenér každého jednoho účastníka FORTUNA:LIGY. V záři reflektorů jsou především hráči, ale pravdou je, že na úspěchu týmů mají lví podíl právě trenéři. Sběratelé se mohou těšit i na podpisové verze Auto v limitu x/35.

Obrázek kolekce

Debut Date Rookie a Flashback

Dobře známý inzert ligových debutantů, kteří si kvalitními výkony a pracovitostí vybojovali šanci v nejvyšší české fotbalové soutěži rozšiřujeme o dalších 9 jmen. Karta vychází také v paralelní verzi Limited x/199 a v podpisové variantě Auto x/99. Prostřednictvím setu Debut Date Flashback si vzpomínáme na ligové debuty legend či současných hvězd. Checklist ve druhé sérii patří devíti hráčům, kterým vychází také paralelní verze Limited x/99 a kartička s originálním podpisem Auto x/49.

Obrázek kolekce

Imperial Scripted Memorabilia

Do setu Imperial Scripted Memorabilia se nám podařilo sehnat velké množství použitých materiálů, jakými jsou například trenýrky, štulpny, čepice, kopačky, brankářské rukavice, chrániče či dokonce osobní tréninkový míč hráče. Kartičky s tímto autentickým materiálem budou patřit mezi ozdoby nové kolekce.

Obrázek kolekce

Game Jersey a Unique Mark

Kartičky Game Jersey s kouskem hraného dresu ze zápasů FORTUNA:LIGY nesmí chybět ani ve druhé sezónní kolekci. Opět vycházejí v limitu x/99, dalších 25 kousků ve verzi Auto bude doplněno o podpis hráčů. Každý fanoušek touží mít ve sbírce i krásnou Unique Mark kartičku s velkou částí z hraného dresu svého oblíbeného hráče či týmu. Opět nebudou chybět v kartičkách kousky loga, jmenovky či jiných výšivek z hraných dresů.

Obrázek kolekce

League Icons Booklet

Ve druhém roce vydávání fotbalových kartiček se mezi sběratele fotbalových kartiček dostanou poprvé i booklety vybraných devíti hráčů, kteří patří mezi ikony F:L. Součástí bookletů bude kousek hraného dresu a originální podpis hráče. Booklet vychází v limitu x/20.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  7.7.2022

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartiček
  Blaster balíček – 8 kartiček
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček – 10 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 10 kartiček
  Exclusive box - 30 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Soutěž bude probíhat v období od 7.7.2022 do 20.9.2022. Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle ze 2. série FORTUNA:LIGY 21/22, zašle všech 9 kódů na mail puzzle@sportzoo.cz i spolu s adresou, telefonním číslem as informacemi do losování o kartičku jakého hráče má zájem se zapojit.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo