company logo

FORTUNA:LIGA 2023/24 Série 2

Základní set

Základní set druhé série fotbalových kartiček FORTUNA:LIGY ze sezóny 2023/24 rozšiřujeme o 180 kartiček. Naleznete v něm hráče, kteří do nejvyšší české fotbalové soutěže zavítali v průběhu ročníka, případně změnili dres. Kartičky vycházejí také v paralelních verzích Copper Sparks 1of100, Green Dew 1of60, Black Camouflage 1of25 a Golden Fireworks 1of1.

Obrázek kolekce

Debut Date Rookie & Debut Date Flashback

Kartičky 27 talentovaných mladíků, kteří absolvovali debut ve FORTUNA:LIGE vycházejí v setu Debut Date Rookie. Několik mladých talentů v checklistu má vysoký potenciál zařadit se v budoucnosti mezi hvězdy české ligové scény. Set vychází také v podpisové verzi Auto x/80. 

 

Zavzpomínáme si i na dávné ligové debuty devíti fotbalistů, kteří si během kariéry vybudovali v Česku zvučné jméno. Kromě základní verze Debut Date Flashback se sběratelé mohou těšit také na podpisovou verzi Auto x/35.

Obrázek kolekce

Defensive Wall & Geometrical Passes

Hráči, kteří patří mezi největší opory zadních řad svých týmů, jsou často ve stínu největších ofenzivních hvězd. Prostor jsme jim tak vytvořili v samostatném setu Defensive Wall, který tvoří 27 hráčů. Karty vycházejí také v paralelní verzi Limited x/80 a v podpisové verzi Auto x/60. 

 

Nezapomínáme ani na tvůrce hry, kteří jsou ve hře důležitým mezičlánkem mezi defenzivními oporami a zakončujícími kanonýry. V setu Geometrical Passes jsme se zaměřili na osmnáct na slovo vzatých odborníků v tvorbě gólových akcí a krásných pasů. Kromě základní verze si je kartičky budete moci založit do alba také jako paralelku Shining Limited x/35.

Obrázek kolekce

Milestones & National Team Warriors

V uplynulých měsících jsme byli svědky několika výjimečných milníků, o které se postarali samotní aktéři FORTUNA:LIGY. Vybíráme osmnácti z nich, jejichž velké momenty jsme zvěčnili na kartičkách Milestones vycházejících i ve verzi Neon Yellow x/50 a podpisové verzi Neon Pink Auto x/25. 

 

Druhá série se bude nést i v reprezentačních barvách, kde jsme si posvítili na jednotlivé reprezentanty svých zemí působících ve FORTUNA:LIGE. Kromě základní verze National Team Warriors vydáváme paralelní verze Bronze Sword x/20 a Golden Sword x/10. Sběratele s určitostí potěší i krásná Auto Flag verze x/20, jejíž součástí bude originální podpis a výšivka vlajky.

Obrázek kolekce

Signed Stars & Showcase

Podpisový set Signed Stars vychází ve třech úrovních: Level 1 s limitem x/110 (27 hráčů), Level 2 x/65 (18 hráčů) a Level 3 x/35 (9 hráčů). Set tak celkem tvoří 54 podpisovek fotbalistů F:L. 

 

Set Showcase vychází v nízkém limitu x/15 v počtu 25 kartiček. Každá obsahuje trojici hráčů ze stejného klubu s hraným materiálem ze zápasů FORTUNA:LIGY. Nejčastěji jde o zápasové dresy, ale v kartičkách najdete i brankářské rukavice nebo kousek kopačky.

Obrázek kolekce

Game Jersey & Unique Mark

V oblíbených pravidelných setech s kouskem hraných dresů Game Jersey a Unique Mark vydáváme kartičku 34 fotbalistům. Game Jersey vycházejí v limitu x/70 a v paralelní verzi Auto x/25 jsou doplněny o podpis hráče

 

Unique Mark obsahují kousky jmenovek, čísla či klubového loga z hraných dresů a dlouhá léta patří mezi nejvyhledávanější a nejvzácnější kartičky našich kolekcí. A to i díky svým mimořádně nízkým limitům.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  duben 2024

 • Prodej:

  Na e-shopu SportZoo.Store, v prodejnách JRC a Smarty, v trafikách Mediaprint&Kapa a u dalších specializovaných prodejců.

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail box - 24 balíčků po 6 kartiček
  Retail balíček - 6 kartiček
  Blaster box - 6 balíčků po 8 kartiček
  Blaster balíček - 8 kartiček
  Premium box - 10 balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček - 8 kartiček
  Exclusive box - 9 kartiček
  Startovací balíček - 1 album, 2 Retail balíčky, 1 průvodce kolekcí

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle ze 2. série FORTUNA:LIGY 2023/24, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo