Základní set

Do checklistu základního setu jsme zařadili 36 hráčů, což splňuje parametry širšího reprezentačního výběru. Místo na kartičkách si tak kromě opor národního týmu našli i hráči, kteří nejcennější dres oblékají sporadicky. Základní set vychází také v rozšířených verzích Red, Blue a Gold 1of1.

Obrázek kolekce

NextGen & Road to EURO

Největší fotbalové talenty si představíme v setu NextGen, kde jsme se zaměřili na devět mladých českých hráčů, kteří by se v budoucnu mohli zařadit mezi hlavní tváře „nároďáku“. Set vychází také v podpisové verzi Auto v limitu x/25. 

 

Cestu českého národního týmu na evropský šampionát si připomeneme prostřednictvím setu Road to EURO. Obsahuje 18 kartiček, na kterých jsou zvěčněny důležité momenty, které český výběr dostaly na Mistrovství Evropy.

Obrázek kolekce

Legionary & Dimension

Samostatný set Legionary tvoří osmnáct hráčů. Spojuje je působení v cizině, kde se prezentují kvalitními výkony a českému fotbalu tak budují výborné jméno. Set vychází také v podpisové verzi Auto x/35. 

 

V setu Dimension jsme se zaměřili na hráče, kteří během kvalifikace na EURO patřili mezi důležité osobnosti ať už kvalifikace nebo jednotlivých utkání. Do checklistu jsme zařadili osmnáct hráčů a kartička jim vychází ve třech různých očíslovaných verzích Dimension 1, Dimension 2 a Dimension 3.

Obrázek kolekce

Special Forces & First Start

Karty Special Forces představují devět bývalých i současných hráčů českého národního týmu, jejichž herní projev jsme připodobnili speciálnímu „hrdinskému“ atributu. Ať už jde o „stěnu“ v obraně nebo mozek celé hry v podobě „maestra“ fotbalisty, každý z hráčů se řadí mezi důležité persony české fotbalové reprezentace. 

 

Na premiérové reprezentační starty si kartičkou First Start zavzpomínáme u devíti hráčů. Ať už jde o bývalé ale i současné reprezentanty, mnozí z nich zažili zajímavé debuty, které budou mít nově zvěčněny i na fotbalové kartičce. Set vychází také v podpisové verzi Auto x/25.

Obrázek kolekce

Hrdé Lvice & Moment of History

Devět výjimečných českých fotbalistek si představíme v setu Hrdé Lvice. České hráčky svojí hrou rozhodně umí vzbudit pozornost fotbalových fanoušků a místo si tak zaslouží iv reprezentační kolekci. 

 

Na devět zajímavých momentů z historie české fotbalové reprezentace jsme si posvítili v setu Moment of History. Hráčské či trenérské milníky budou o to výjimečnější díky originálnímu autogramu samotných protagonistů v podpisové verzi v limitu x/25.

Obrázek kolekce

Q&A & Team Spirit

Devíti současných reprezentantů jsme se zeptali šest otázek, které nám na kartičkách zodpověděly ak odpovědím přidali i podpis. Unikátní karty Q&A v nízkém limitu x/6 tak o vybraných hráčích prozradí, jaký smajlík je nejvíc vystihuje, jaké jídlo je jejich nejoblíbenější či na který moment v reprezentaci nejraději vzpomínají. 

 

Krásné dvou, resp. třípodpisovky v sobě skrývá set Team Spirit. Vybrané trojice spojují posty, herní projev či dokonce rodinné vazby. Tento speciální podpisový set vychází v limitu x/15.

Obrázek kolekce

Signature & Game Gear

Samostatný podpisový set kolekce nese název Signature a je rozdělen do dvou verzí: Level 1 x/95 (18 hráčů) a Level 2 x/45 (9 hráčů). Jak už to bývá zvykem u našich kolekcí, každý z těchto podpisů je originální. 

 

Speciální pozornost věnujeme také hraným materiálům přímo ze hry. Do kartiček Game Gear jsme vložili kousky hraných dresů a štulpen. Set vychází ve třech verzích: Jersey/Jersey x/65 s kouskem hraných dresů, Jersey/Sock x/35 s kousky hraného dresu a štulpny a Jersey/Sock/Auto x/25, kde je kouskem hraného dresu a stulpny doplněn io podpis hráče.

Obrázek kolekce

Team Unity & Unique Mark

Část vyšívaného loga české fotbalové reprezentace ze sezóny 2023/24 v sobě skrývají kartičky Team Unity. Vycházejí dvanácti hráčům ve dvou různých verzích: White Jersey x/25 a Red Jersey Auto x/15, jejíž součástí je také podpis hráče. 

 

Unique Mark kartičky není třeba nijak zvlášť představovat. Jedná se o nízko limitované lukrativní kartičky, které obsahují nejkrásnější kousky z hraných dresů v podobě písmen ze jmenovek hráčů, jejich čísla či kousků loga.

Obrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  červen 2024

 • Prodej:

  Na e-shopu www.sportzoo.store/cz, v prodejnách Smarty a JRC, trafikách Traficon, vybraných prodejnách Tesco Express, Globus a u dalších specializovaných prodejců.

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Hobby box - 12 balíčků po 5 kartách
  Hobby balíček - 5 karet
  Exclusive box - 4 karty

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo