company logo

Oktagon MMA 2022

Po třech letech se na sběratelský trh vracejí kartičky Oktagon MMA. S novou kolekcí přicházejí do alb sběratelů bojových sportů nové hvězdné tváře československé organizace a několik nových zajímavých setů.

Základní set

Základní set tvoří 108 zápasníků. Každý z nich již soutěžil v rámci zápasů Oktagonu. Již tradičně se kromě základní verze mohou sběratelé setů těšit také na paralelky: Gold x/99, Diamond x/45 a Black 1/1.

Obrázek kolekce

Rookie’s Young Blood

Mladí bojovníci, kterým by v příštích letech měla patřit (minimálně) československá bojová scéna. Kartičky Rookie's Young Blood vycházejí také v podpisové verzi Auto s limitem x/25. Prostor na ně dostalo 9 zápasníků.

Obrázek kolekce

Oktagon Výzva

V rámci setu Oktagon Výzva vychází 18 kartiček, na které figuruje 16 bojovníků. Zbývající dvě karty v setu jsou vzpomínkou na finálové souboje.

Obrázek kolekce

National Pride

Díky inzertům National Pride dostanou vlastní prostor i zahraniční zápasníci. Na 36 kartách setu naleznete bojovníky s 21 různými národnostmi.

Obrázek kolekce

Legendary Fight

Súboje, na ktoré sa len tak ľahko nezabudne. 9 vybičovaných zápasov, ktoré sa výraznou mierou podpísali aj pod väčšiu popularitu Oktagonu MMA, vychádzajú v samostatnom sete. Okrem základnej verzie môžete v balíčkoch nájsť aj paralelné verzie kariet Gold x/99 a podpisové karty vo verzii Auto s limitom x/25. 


 

Obrázek kolekce

Cirkus Oktagon

Do checklistu inzertního setu v cirkusovém provedení jsme zařadili 36 bojovníků. Kromě základní verze se sběratelé mohou těšit také na kartičky s podpisy. Verze Auto vychází v limitu x/50.

Obrázek kolekce

Face of the Game

Face of the Game je set plný těch nejzářivějších jmen bojové scény v organizaci Oktagon MMA. Kartičky vycházejí ve třech paralelních verzích – Rainbow/99, Gold x/45 a Black, která vychází s jedinečnou limitací jednoho kusu.

Obrázek kolekce

Oktagon Signature

Na podpisový set Oktagon Signature jsme zařadili 36 zápasníků. Set je rozdělen do tří kategorií: Silver x/199 (18 karet), Gold x/99 (9 karet) a Diamond x/45 (9 karet). Každému zápasníkovi zároveň vychází podpisová 1 of 1 kartička ve verzi Black.

Obrázek kolekce

Balení

Kolekce kartiček Oktagon MMA 2022 vychází ve dvou typech balení: Blaster (8 balíčků po 6 kartiček) a Hobby (10 balíčků po 5 kartiček).

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  1.12.2022

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Blaster balíček – 6 kartiček
  Blaster box – 8 blaster balíčkov po 6 kartiček
  Hobby balíček – 5 kartiček
  Hobby box – 10 hobby balíčkov po 5 kartiček

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo