company logo

Oktagon MMA Infinity 2023

Základní set

Základní set tvoří 45 bojovníků a vychází i ve třech paralelních verzích Limited x/60, x/35 a 1 of 1. 36 zápasníkům vychází také podpisová verze základního setu rozdělená rovněž do tří limitací Auto x/60, x/35 a 1 of 1 .

Obrázek kolekce

Oktagon Nicknames & Art Moments

V inzertním setu Oktagon Nicknames se detailně věnujeme 18 přezdívkám hvězdných bojovníků. Set Art Moments zvěčňuje nezapomenutelné chvíle přímo z klece, kde několik hvězd Oktagonu vybojovalo velké vítězství. Kromě základní verze vychází set také v podpisové verzi Auto s limitem x/35.

Obrázek kolekce

Tipsport Game Changer & Oktagon Champions

Bojovníci, kteří se zúčastnili nového projektu s názvem Tipsport Game Changer, mají své speciální karty v základní i podpisové verzi Auto s limitem x/60. 18 šampionů Oktagonu si představíme v setu Oktagon Champions, kde kromě základní verze vycházejí i paralelky Limited x/35, x/15 a 1 of 1. Set vychází také v samostatné podpisové verzi Auto x/25 a 1 of 1.

Obrázek kolekce

Monumental Memorabilia

Poprvé v historii kolekcí Oktagon MMA přinášíme mezi sběratele i kartičky s kousky použitých materiálů přímo z klece. K nelítostným bojům se příznivci mohou opět o něco více přiblížit díky kartičkám Monumental Memorabilia s kousky rukavic (Glove x/8), loga z rukavic (Glove Primary logo x/2), tejpy (Tape x/15) a dresů (Jersey x/ 35).

Obrázek kolekce

Touch the Ground & Unique Mark

20 bojovníků dostalo prostor na kartách Touch the Ground v limitu x/35. Ty obsahují originální podpis zápasníků doplněný o kousek podlahy z Oktagonu 40, 41, 42 nebo 43 (blíže specifikujeme na zadní straně kartičky). Mezi nejvyhledávanější kartičky kolekce budou s určitostí patřit nízko limitované karty Unique Mark, které obsahují kousky jmenovky a loga z hraných dresů bojovníků. Tyto unikátní kartičky vycházejí třiceti zápasníkům.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

  • Začátek prodeje:

    podzim 2023

  • Prodej:

  • Album kolekce:

    Ano

  • Balení:

    Exclusive box - 16 karet

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo