company logo

Tipos Extraliga 2022/23 Série 1

Po vydání doplňkové 2. série kartiček Tipos extraligy v ročníku 2021/22 se v nové sezóně mohou sběratelé hokejových karet opět těšit na klasickou, velkou kolekci.

Základní set

Do základního setu jsme zařadili 216 kartiček ze všech dvanácti týmů Tipos extraligy. Vycházejí také ve třech paralelních verzích: Blue x/65, Red x/35 a Gold x/19. Blue budou výhradní součástí Retail balení, Red sběratelé najdou jen v Premium variantě a Gold paralelky se nacházejí v Premium a Exclusive produktech.

Obrázek kolekce

Rookie Rockets & League Legends

V nové kolekci jsme neobešli ani osvědčené klasiky v podobě kartiček nováčků a legend. Checklist setu Rookie Rockets věnované nováčkům tvoří 9 talentovaných mladíků a kromě základní verze jim vychází také paralelní Limited x/35 a podpisová verze Auto x/35. Do již dobře známého setu legend tvořeného ze základní verze a podpisové verze Auto x/45 jsme zařadili hráče jako Karol Křižan, Tibor Melichárek, Juraj Štefanka či Ján Tabaček.

Obrázek kolekce

Worldwide Warriors & Hero of the City

Set Worldwide Warriors obsahuje 36 hráčů a je věnován hvězdným legionářům nejvyšší slovenské hokejové soutěže. Kromě základní verze vychází také v paralelní Limited x/60. Krásným doplněním (nejen) týmových sbírek bude kartička Hero of the City s pozadím z městského prostředí, která vychází také v podpisové verzi Auto s limitem x/25.

Obrázek kolekce

What a Save

V první sérii si opět přijdou na své i sběratelé brankářů. Set What a Save vychází hned ve třech verzích: základní, paralelní Limited x/25 a v podpisové Auto s limitem x/35. Prostor v setu dostalo 18 gólmanů Tipos extraligy.

Obrázek kolekce

Authentic Signature & Team Power

Každá kolekce si zaslouží mít svůj vlastní podpisový set Authentic Signature je rozdělen do tří levelů: Level 1 x/90 (27 karet), Level 2 x/60 (18 karet) a Level 3 x/30 (9 karet), což spolu činí 54 podpisových kartiček. Další autogramy oblíbených hráčů mohou sběratelé nalézt v setu Team Power, v kt. má každý tým trojité zastoupení v podobě 2 hráčů a vyobrazení loga. Set vychází také v paralelní verzi Metalic logo x/15 a sběratelé se mohou těšit i na dual podpisovku v limitu x/25.

Obrázek kolekce

Game Jersey & Authentic Stick

Do každé kolekce se snažíme vložit také tzv. memorabilia kartičky s kouskem hraných materiálů. Mezi sety nové kolekce nechybí oblíbená Game Jersey s kouskem hraného dresu v limitu x/95 a v paralelní verzi doplněná o podpis hokejisty ve verzi Auto x/25. Do kartiček Authentic Stick x/25 jsme vložili kousky hraných hokejek vybraných hráčů. V případě, že jsme na hokejce našli i jmenovku hráče, vyjde také v unikátní 1 of 1 verzi Nameplate.

Obrázek kolekce

Unique Mark

Unique Mark patří již řadu let mezi nejvyhledávanější kartičky kolekce. Jinak tomu zřejmě nebude ani v nové sezóně, kde vycházejí opět 18 hokejistům. Obsahují nejkrásnější kousky z hraných dresů v podobě jmenovky, číslovky či loga a vycházejí ve velmi nízkých limitech, včetně několika 1 of 1.

Obrázek kolekce

Balení

Nová kolekce hokejových kartiček Tipos extraligy vychází ve 3 balení: Retail (24 balíčků po 6 karet), Premium (10 balíčků po 8 karet) a Exclusive (11 kartiček).

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  prosinec 2022

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartiček
  Premium balíček – 8 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 8 kartiček
  Exclusive box - 11 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle z 1. série Tipos Extraligy 22/23, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo