Základní set & Rookie Rockets

Základní set ve druhé sérii rozšiřujeme o 108 hokejistů. Kromě designu se nezměnily ani paralelní verze. Základní set tak vychází v limitech Blue x/65, Red x/35 a Gold x/15. V setu věnovaném nováčkům soutěže Rookie Rockets dostalo prostor 27 talentovaných mladých hokejistů, kteří mají za sebou debut v Tipos extralize. Karty vycházejí také v limitované verzi x/35 a v podpisové verzi Auto x/45.

Obrázek kolekce

Champions 1993-2023

Při 30. výročí slovenské hokejové nejvyšší soutěže si zavzpomínáme na šampiony extraligy. Set obsahuje 18 kartiček a vychází také v limitovaných verzích Blue x/35, Red x/15 a Gold 1 of 1.

Obrázek kolekce

Defensive Duo

Kartička věnovaná elitním obráncům jednotlivých extraligových týmů. Kromě základní verze Defensive Duo se sběratelé mohou těšit na podpisovou verzi Auto v limitu x/25.

Obrázek kolekce

Annivarsary & American Dream

Set Anniversary je věnován třem jubilujícím klubům Tipos extraligy: Banské Bystrici, Zvolenu a Trenčínu. Vychází také v podpisové verzi Auto s limitem x/25. V setu American Dream představujeme 9 legend extraligy, kteří část kariéry strávili v zámořské NHL. Kromě základní verze vycházejí kartičky v limitovaných verzích Canvas x/40, x/30 a 1 of 1. Stejně tak v podpisové verzi x/20.

Obrázek kolekce

Authentic Signature

Podpisový set Authentic Signature vychází ve 2. sérii 45 hokejistům, kteří byli rozděleni do dvou skupin - Level 2 s limitem x/60 a Level 3 x/30. Všechny podpisy hráčů (stejně jako u dalších setů) jsou originální.

Obrázek kolekce

Game Jersey & Supreme Auto Patch & Unique Mark

Kousky hraných dresů vybraných hráčů Tipos extraligy obsahují hned tři sety. Set Game Jersey vychází v limitu x/75 a také v podpisové verzi Auto s limitací x/25. V setu Supreme Auto Patch se budou vyjímat kousky z výšivek hraných dresů. Kartička obsahuje také podpis hráče a vychází v limitu x/35. Dobře známé Unique Mark vycházejí v nízkých limitech a jejich součástí jsou kousky jmenovky, loga či čísla z hraných dresů.

Obrázek kolekce

Prodej kolekce

2. série hokejových kartiček 22/23 Tipos extraligy vychází ve verzích Hobby a Exclusive. Jednotlivé boxy či balíčky si můžete zakoupit na našem eshopu sportzoo.store/cz nebo ve vybraných partnerských eshopech.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  6. duben 2023

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Hobby balíček - 5 kartiček
  Hobby box - 18 balíčků po 5 kartiček
  Exclusive box - 11 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle ze 2. série Tipos Extraligy 22/23, všech 9 kódů zaregistruje na sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo