Základní set

Základní set tvoří 252 kartiček. Je doplněn o 3 paralelní verze: Blue v limitu x/99, Red x/49 a Gold x/19.

Obrázek kolekce

Rookie Premiere & League Best

I v nové sezóně dáváme ve speciálním setu prostor nováčkům TELH. Na kartičkách Rookie Premiere blíže poznáte 9 mladíků, kterým kromě základní verze vychází také paralelná verze Limited x/149 a podpisová kartička Auto x/49. V setu věnovaném legendám české nejvyšší hokejové soutěže s názvem League Best se sběratelé mohou těšit hned na dva paralelní verze v limitech x/149 a x/99. Součástí setu je také podpisovka Auto x/49.

Obrázek kolekce

Team Power & Blizzard

Set Team Power s oporami jednotlivých týmů TELH přináší také krásnou triple podpisovku v limitu x/25. Na nových kartičkách Blizzardu dostali prostor 36 hráči. Nový set vychází kromě základní verze i ve verzích Limited x/60 a x/30 a sběratele podpisů jistě potěší i podpisovka Auto x/50.

Obrázek kolekce

Magic of the Goalie

Kartičky s brankáři mají speciální kouzlo. I proto jim věnujeme samostatný set Magic of the Goalie, kde kromě základní verze vychází také paralelka Limited x/99 a podpisová verze Auto x/85.

Obrázek kolekce

Authentic Signature & Flaming Stick

Podpisový set Authentic Signature je rozdělen do tří verzí: Level 1 s limitem x/150 (36 hráčů), Level 2 x/100 (27 hráčů) a Level 3 x/50 (9 hráčů). Kartičky Flaming Stick x/35 obsahují kousek hrané hokejky vybraných extraligových hráčů. V případě, že hraná hokejka obsahovala i jmenovku hráče, vychází také v paralelní verzi Nameplate v exkluzivním limitu 1 of 1 nebo 1 of 2 (v závislosti na délce jména).

Obrázek kolekce

Game Jersey & Unique Mark

Nová kolekce se neobejde bez kartiček s kouskem hraných dresů v podobě setu Game Jersey. Základní verze má limit x/99, ještě vyhledávanější bude její paralelní verze doplněná o podpis hráče vycházející v omezeném množství 25 kusů. Set Unique Mark není třeba nijak zvlášť představovat. Karty vycházejí v nízkých limitech a obsahují kousky jmenovky, čísla či loga z hraných dresů.

Obrázek kolekce

Produkty

Kolekce 22/23 Tipsport ELH vychází ve 4 variantách: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. Nakupujte na www.sportzoo.store/cz, u vybraných prodejců a v síti trafik Mediaprint&Kapa.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  prosinec 2022

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartiček
  Blaster balíček – 8 kartiček
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartiček
  Premium balíček – 8 kartiček
  Premium box - 10 premium balíčků po 8 kartiček
  Exclusive box - 9 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle z 1. série Tipsport ELH 22/23, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo