Základní set

Základní set ve druhé sérii vychází ve stejném designu jako v první sérii. Checklist tvoří 108 hokejistů a kromě základní verze vychází také ve čtyřech paralelních verzích Ice Reflection 1of95, Goal Light 1of60, Blade Sparks 1of25 a Celebration 1 of 1.

Obrázek kolekce

Starting Lineup & Rookie Premiere

Každý tým má zastoupení i ve speciálním setu Starting Lineup, který je zaměřen na elitní formace jednotlivých účastníků Tipsport ELH. Set vychází v paralelních verzích 1st period 1of120, 2nd period 1of60 a 3rd period 1of30. 

Již tradičně věnujeme samostatný prostor i zajímavým nováčkům, kteří teprve nedávno debutovali v nejvyšší české hokejové soutěži. 18 talentovaných mladíků dostalo prostor v setu Rookie Premiere, který vychází také v paralelní verzi Showtime x/99 a v podpisové verzi Auto x/49.

Obrázek kolekce

Around the World & Iron Men

Zastoupení v legionářském setu Around the World má 10 zemí (Francie, Fínsko, Kanada, Lotyšsko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, USA, Velká Británie). Zahraničním oporám českých týmů vychází kartička také v podpisové verzi Auto x/75. Set tvoří 45 kartiček, resp. hráčů. 

Se železnou pravidelností a neoblomně dlouhá léta oblékají dresy svých týmů. Řeč je o loajálních hokejistech, kteří si postupně budují pověst týmových legend. V setu Iron Men představíme 18 takových hokejistů a kromě základní verze jim vychází i paralelka Gold Limited x/35.

Obrázek kolekce

Symphony of the Game & Goalie Tandem

Krásné umělecké zpracované momentky přináší set Symphony of the Game, které kromě základní verze oživí originální autogramy hráčů v podpisové verzi Auto v limitu x/30. 

Set Goalie Tandem potěší všechny brankářské fajnšmekry. Věnujeme ho týmovým dvojicím gólmanů a k verzi Dual Auto x/35 přidáváme i exkluzivní čtveřici Legendary Dual Auto x/15, kde bude mimo jiné možné získat i podpis jednoho z nejlepších brankářů historie hokeje Dominika Haška.

Obrázek kolekce

Across the Ocean & Authentic Signature

18 hokejistů, kteří za sebou mají minulost v severoamerických soutěžích dostalo prostor v setu Across the Ocean. Zavzpomínejte si na zámořské kariéry známých hráčů i prostřednictvím paralelky Red x/65 a podpisových karet Blue Auto x/25 a jedinečných kartiček 1 of 1 Gold Auto. 

Vzácné podpisy extraligových hokejistů můžete získat také díky kartám Authentic Signature. Podpisový set se již tradičně dělí do tří úrovní: Level 1 x/130 (36 hráčů), Level 2 x/80 (27 hráčů) a Level 1 x/40 (9 hráčů).

Obrázek kolekce

Spectacle Memorabilia & Team Unity

Vzácné kousky hraných hokejek, rukavic nebo štulpen naleznete v kartičkách Spectacle Memorabilia, které vycházejí ve třech verzích s podpisem: Neon Green Auto x/20, Neon Yellow Auto x/10 a Neon Pink Auto x/5. 

Část vyšívaného erbu týmu TELH a originální autogram hráče obsahují kartičky Team Unity Auto x/19, které budou součástí nejen Exclusive boxů, ale také Premium balení. Po vysbírání všech hráčů daného týmu tak sběratelé vytvoří jeden celek v podobě kompletního erbu.

Obrázek kolekce

Game Jersey & Unique Mark

Ve druhé sérii neobejdeme hrané kousky dresů vybraných 19 hráčů Tipsport ELH. Najdete je v kartičkách Game Jersey x/85 a v jejich paralelní verzi doplněné o podpis hráče Auto x/25.

Opětovně ty nejkrásnější kousky z hraných dresů mezi které řadíme jmenovky, čísla a loga se budou sběratelům vyjímat ve sbírkách v setu Unique Mark.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  březen 2024

 • Prodej:

  Na e-shopu sportzoo.store/cz, ve vybraných trafikách, prodejnách Smarty a JRC, v klubových fanshopech či partnerských eshopech

 • Album kolekce:

  Ano

 • Balení:

  Retail balíček – 6 kartiček 
  Retail box - 24 retail balíčků po 6 kartách 
  Blaster balíček – 8 kartiček 
  Blaster box – 6 blaster balíčků po 8 kartách 
  Premium balíček – 8 kartiček 
  Premium box - 10 premium balíčků po 8 kartách 
  Exclusive box - 9 kartiček

 • Puzzle Quest:

  Účastník soutěže vysbírá všechny díly Puzzle z 2. série Tipsport ELH 2023/24, všech 9 kódů zaregistruje na www.sportzoo.cz/souteze a vybere si jednu z dostupných kartiček, o kterou má zájem.

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo