company logo

Winter Games 2023

Základní set

Základní set kolekce tvoří 90 hráčů. Každý ze šesti účastníků Winter Games 2023 má v základním setu zastoupení v podobě patnácti kartiček. Karty základního setu jsou výhradní součástí Hobby verze boxů.

Obrázek kolekce

WG Moments

Stejně výlučnou součástí Hobby verzí budou inzerty WG Moments, kde si na devíti kartách zavzpomínáme na nejzajímavější momenty unikátní hokejové akce, v rámci kterého se odehrály tři setkání HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Dukla Trenčín - HKM Zvolen a HC Slovan Bratislava - HC Košice.

Obrázek kolekce

WG Signature

Nedílnou součástí našich kolekcí jsou také podpisové sety. Set WG Signature tvoří 54 hráčů (Level 1 x/65 – 36 hráčů a Level 2 x/35 – 18 hráčů). Podpisy jsou originální a každý z týmů v nich má rovnoměrné zastoupení.

Obrázek kolekce

WG Net cord & Unique Mark

Ze zápasů se nám podařilo získat také unikátní kousky v podobě hraných dresů a brankové sítě. Součástí Exclusive boxů tak budou i kartičky Unique Mark s 18 vybranými hráči. V checklistu Net Cord naleznete 18 hráčů, kterým vycházejí kartičky v limitu x/35.

Obrázek kolekce

Galerie

Obrázek kolekceObrázek kolekce

Informace o kolekci

 • Začátek prodeje:

  září 2023

 • Prodej:

 • Album kolekce:

  Ne

 • Balení:

  Hobby box - 3 balíčky po 10 kartách
  Excklusive box - 6 kartiček

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo