Obrázek novinky
15. 3. 2023

Exkluzivní představení 2. série TELH 22/23 na O2 TV Sport

Fanoušci Tipsport ELH měli možnost sledovat exkluzivní představení nové kolekce 22/23 Tipsport ELH 2. série v přímém přenosu na obrazovkách O2 TV Sport.
Foto autora

SportZoo

Během sobotního souboje předkola play-off TELH mezi HC Energie Karlovy Vary a HC Olomouc (7:4) komentátor živého přenosu na O2 TV Sport, Jan Velart společně s Romanem Málkem otevřely první tři balíčky nové kolekce 22/23 Tipsport ELH 2. série.

 

Vůbec v prvním unboxingu nové kolekce komentátoři setkání otevřeli tři Retail balíčky. Jan Velart tak divákům mimo jiné představil i nové sety kolekce Red Light s kanonýry extraligy či speciální set věnovaný 30 letům české nejvyšší hokejové soutěže.

 

Mezi novinky kolekce patří i trenérský set Bench Boss či set Goalie Art zaměřený na masky brankářů Tipsport ELH. Velart rovněž ocenil aktuálnost klubové příslušnosti jednotlivých hráčů na základních kartičkách a zároveň "nabonzoval" kolegu Romana Málka, že ho nedávno fanoušek v Pardubicích zastavil s více kartičkami s prosbou o podpis.

 

 

"Za těch 17 let v extralize se ty kartičky nastřádaly a ještě to koluje po těch letech," reagoval s úsměvem na tváři trojnásobný nejlepší brankář české extraligy, který přiznal, že v dětství společně s otcem sbíral kartičky NHL.

 

2. série kartiček TELH ze sezóny 2022/23 je aktuálně v předprodeji na našem eshopu www.sportzoo.store.

 

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo