Obrázek novinky
23. 10. 2023

Kartičky FORTUNA:LIGY jsou zpátky! Vychází 1. série 2023/24

Po letní přestávce, kterou jsme sběratelem zpestřili kartičkami legend Fotbalové dekády, opět vydáváme nové fotbalové kartičky FORTUNA:LIGY.
Foto autora

SportZoo

První série ročníku 2023/24 s sebou přináší i nový nízko limitovaný set kartiček Feel the Leather, jehož součástí je podpis zlatým fixem na černé kůži. Atraktivní novinkou jsou také kartičky Kick the Ball, které obsahují exkluzivní kousky hraných míčů z 1. kola nové sezóny FORTUNA:LIGY.

 

Novinkou jsou také bonusové interaktivní karty Mini-Games, díky nimž si budete moci zahrát fotbalové pexeso nebo memory game, jejímž cílem je zapamatovat si co nejvíce prvků na kartě. Tyto kartičky jsou součástí Retail a Blaster balení.

 

Nedílnou součástí kolekce jsou kartičky Unique Mark s velkými kousky hraných dresů v podobě jmenovek či loga týmů. Na podpisové kartičky nám dalo svůj autogram přes 150 fotbalistů, včetně devíti členů Klubu legend. Znatelnou změnou je limitace podpisového setu Signed Stars, která výrazně poklesla, což přidá na sběratelské hodnotě podpisového setu.

 

I letos přinášíme bonusové podpisové kartičky v limitu x/10, které získají nejrychlejší sběratelé, kteří zkompletují dílky Puzzle Quest. V rámci odměny je čekají podpisové karty Royal Reward Ladislava Krejčího, Christose Zafeirise, Lukáše Kalvacha, Marka Havlíka a Christiána Frýdeka.

 

Součástí kolekce je opět i řada inzertů a paralelních limitovaných kartiček. Předprodej 1. série 23/24 FORTUNA:LIGA již probíhá na e-shopu www.sportzoo.store/cz. V průběhu října budou kartičky dostupné také v prodejnách JRC a Smarty, v trafikách a klubových fanshopech.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo