Obrázek novinky
19. 7. 2023

LIVE karty v sezóně 2023/24 s více změnami

V rámci nového ročníku 2023/24 čeká vydávání LIVE kartiček několik významných změn. Karty s památnými momenty sezóny tak budou opět o něco atraktivnější.
Foto autora

SportZoo

Doposud jsme vydávali LIVE kartičky každý týden. Pozornost jsme zaměřovali mimo jiné na debuty talentovaných mladíků či jejich první góly.

 

Počet LIVE kartiček jsme se od nové sezóny rozhodli výrazně snížit. Naším cílem je vybírat opravdu jen ty TOP momenty ligové sezóny. Prostřednictvím pamětních karet tak budeme mapovat jen ty největší talenty a významné rekordy či jiné ligové milníky.

 

Sběratelé se mohou těšit i na nový, atraktivnější design, v jehož rámci zachováme ražené prvky. Změny nastanou také v prodeji samotných kartiček. Namísto 24 hodin budou na našem eshopu dostupné 96 hodin - od čtvrtka 15.00 hodin do pondělí 15.00 hodin. Vzhledem k nižšímu počtu vybraných momentů nebudeme LIVE karty vydávat každý týden pro každou ligu.

 

LIVE karty doručíme vždy do 45 dnů od ukončení jejich prodeje na našem e-shopu, avšak standardně je budeme doručovat dříve. Jelikož počet LIVE karet bude výrazně nižší, na našem e-shopu již nebudou dostupné sety, ve kterých bylo možné nakoupit více kartiček za zvýhodněnou cenu.

 

Sběratelé se mohou stále těšit na unikátní 1 of 1 kartičky, které přikládáme k náhodným objednávkám LIVE karet. Opět tak obohatíme několik desítek sbírek unikátními kartičkovými kousky.

 

První LIVE kartičky mohou fanoušci a sběratelé očekávat už v červenci a srpnu se začátkem fotbalové FORTUNA:LIGY. Pro více informací o prodeji LIVE karet sleduj SportZoo na Facebooku a Instagramu.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo