Obrázek novinky
7. 6. 2024

Nalaď se na EURO s kartičkami české reprezentace

Po čtyřech letech pravidelné tvorby kolekcí fotbalových kartiček FORTUNA:LIGY uvádíme do prodeje sběratelskou kolekci zaměřenou na český fotbalový národní tým.
Foto autora

SportZoo

Na své si přijde každý milovník českého fotbalu. Kolekce ponese název Hrdí Lvi a vychází ve dvou verzích balení: Hobby a Exclusive

 

 

V Hobby variantě se budou fanouškovi fotbalu nejčastěji setkávat s kartičkami základního setu, který tvoří 36 fotbalistů "nároďáku". Těšit se mohou také na zajímavé inzerty, na kterých věnujeme pozornost mladým talentům (set NextGen) nebo významným momentům na cestě české reprezentace na ME 2024 (Road to Euro). Zaměřili jsme se i na hráče, kteří dělají výborné jméno českého fotbalu v zahraničí (Legionary). 

 

 

V samostatných setech si představíme i hráče, kteří sehráli významnou roli v kvalifikaci na EURO (Dimension), reprezentanty s výjimečnými schopnostmi na hřišti (Special Forces) a zavzpomínáme si i na premiérové ​​starty v nejcennějším dresu (First Start) a na zajímavé momenty z minulosti (Moment of History). Prostor dostalo i devět výjimečných reprezentantek na kartičkách Hrdé Lvice. 

 

 

Výhradní součástí Hobby balení bude i podpisový set Signature rozdělen do dvou úrovní Level 1 a Level 2. Podpisovou verzi mají také další čtyři sety NextGen, Legionary, First Start a Moment of History. Další lukrativní kartičky budou pro změnu vkládány výlučně do Exclusive balení. Jedná se o kartičky Q&A Auto s limitem x/6, v rámci kterých reprezentanti kromě podpisu zodpověděli i jednu ze šesti zajímavých otázek

 

 

Ozdobou kolekce bude karta Team Spirit, kde se na kartičce budou vyjímat dvě nebo tři podpisy vybraných hráčů. Set s hraným materiálem v podobě dresu či štulpny nese název Game Gear a vychází ve třech verzích: Jersey/Jersey x/65 (jen Hobby balení), Jersey/Sock x/35 a Jersey/Sock/Auto x/25, ve které nechybí ani podpis hráče. 

 

 

Již osvědčenou klasikou jsou kartičky Unique Mark s velkými kousky hraných dresů v podobě písmenek z jmenovky či logem. Mezi vyhledávané sběratelské kousky bude patřit také set Team Unity s částí výšivky loga české reprezentace ze sezóny 2023/24. 

 

 

Předprodej kolekce již probíha na našem eshopu www.sportzoo.store/cz a kartičky budou na začátku ME dostupné i v prodejnách Smarty a JRC, řetězcích Tesco Express a Globus, trafikách Traficon a dalších.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo