Obrázek novinky
21. 8. 2023

Nová fotbalová kolekce zaměřená na legendy již v prodeji

Po dlouhých měsících příprav finišujeme. Nová kolekce fotbalových kartiček zaměřená na československé legendy s názvem Dekády fotbalové ligy je již v prodeji.
Foto autora

SportZoo

I touto kolekcí bychom chtěli vzdát hold fotbalovým legendám, které v (ne)dávné minulosti patřily mezi nejlepší fotbalisty v naší zemi.


 

Kromě základního setu a inzertních setů zaměřených na dobové fotbalové dresy, loga či zajímavé rekordy, bude největším tahákem kolekce podpisový set.


 

Checklist tvoří 27 fotbalistů, z toho 25 mají v kolekci minimálně jednu podpisovou kartičku. 22 legend nám kartičky podepsalo přímo, ve třech případech kolekce obsahuje alespoň jednu 1 of 1 „Paper Cut“ podpisovku. Od dvou zesnulých hráčů se nám bohužel žádný podpis získat nepodařilo.

 

 

Do kolekce se nám ale ještě podařilo podepsat kartičky legend Josefa Vojty a Františka Valoška ještě před jejich úmrtím v roce 2023.

 

 

Zajímavým sběratelským kouskem bude také auto patch s názvem Symbol hrdosti, který bude obsahovat „manufactured“ výšivky loga klubu a podpis hráčů.


 

Prodej kolekce probíhá na našem e-shopu www.sportzoo.store/cz a produkty jsou dostupné také na prodejnách JRC a Smarty.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo