Obrázek novinky
13. 3. 2024

Nová kolekce kartiček Tipsport ELH i s Jágrem či Haškem!

Poté, co si mnozí sběratelé zkompletovali své sbírky hokejových kartiček z 1. řady Tipsport ELH 2023/24, na trh přinášíme stejně plnohodnotnou druhou kolekci této sezóny. Fanoušci a sběratelé v ní budou moci získat atraktivní kartičky Jaromíra Jágra či Dominika Haška.
Foto autora

SportZoo

Druhá série 2023/24 Tipsport ELH vychází ve čtyřech verzích balení: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. 

 

 

V Retail a Blaster balíčcích a boxech naleznete především kartičky základního setu, který rozšiřujeme o 108 hráčů a vycházejí v paralelních verzích Ice Reflextion 1of95, Goal Light 1of60, Blade Sparks 1of25 a Celebratoin 1of1. Součástí jsou i inzerty Starting Lineup, Rookie Premiere, Around the World, Iron Men, Symphony of the Game, Goalie Tandem a Across the Ocean. 

 

 

Součástí balení mohou být také kartičky z podpisového setu Authentic Signature či kartička s kouskem hraného dresu Game Jersey vycházející v limitu x/85. 

 

 

Premium balení nabízí řadu vzácných limitovaných kartiček, včetně karet Team Unity Auto x/19 s kouskem vyšívaného erbu a podpisem hráče. Objevit v nich můžete také kartičku Spectacle Memorabilia, která vychází ve třech neonových provedeních a kromě originálního autogramu obsahuje také kousek hraného materiálu v podobě hokejky, rukavice nebo stulpny hráče. 

 

 

Exclusive boxy patří pravidelně mezi nejvyhledávanější verze kolekce. Obsahují ty nejlukrativnější kartičky kolekce, včetně mnoha vzácných nízko limitovaných kartiček, jako jsou Unique Mark s velkými kousky hraných dresů, 1 of 1 podpisovými kartičkami Across the Ocean věnovaných hráčům se zkušenostmi se zámořím nebo výjimečné dual podpisovky Goalie Tandem Legendary kde mimo jiné můžete získat i originální podpis jednoho z nejlepších brankářů historie hokeje Dominika Haška

 

 

Pokud je už řeč o legendách, nedá nám nevzpomenout i checklist s Jaromírem Jágrem, kterého najdete na kartičkách Game Jersey s kouskem hraného dresu, její paralelní verzi Game Jersey Auto x/25 doplněnou o originální podpis a rovněž podpisovku ze zmíněného setu Across the Ocean. 

 

 

Předprodej druhé série plné vzácných hokejových karet již probíha na našem eshopu sportzoo.store. V průběhu března bude kolekce dostupná také v prodejnách Smarty a JRC, trafikách Mediaprint&Kapa, prodejnách Tesco, ve vybraných fanshopech a u dalších specializovaných prodejců.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo