Obrázek novinky
11. 12. 2023

Nové kartičky TELH již před Vánocemi! Spouštíme předprodej

Na každém rohu je cítit blížící se vánoční období. To kromě pěkných svátků znamená jediné – blíží se doba vydání 1. série hokejových kartiček Tipsport ELH.
Foto autora

SportZoo

Po dlouhém procesu tvoření checklistu, tvorby designů, fotografování zápasů a komunikace a spolupráce s jednotlivými kluby vydání nové kolekce klepe na dveře.

 

 

Základní set kolekce tvoří 252 hráčů a vychází také v paralelních verzích Ice Reflection 1of95, Goal Light 1of60, Blade Sparks 1of25 a Celebration 1 of 1.

 

 

Prostor dostali i nováčci na kartičkách Rookie Premiere, brankáři mají vlastní set Magic of the Goalie a speciálně jsme si posvítili i na letní posily v setu New Arrival. Již tradičně si připomínáme také ligové legendy prostřednictvím setu League Best.

 

 

Součástí kolekce je množství podpisových karet (Rookie Premiere, Team Power, New Arrival, Blizzard, League Best) a další autogramy sběratelé získají prostřednictvím samostatných podpisových setů Authentic Signature či Q&A – Auto x/6 – jde o  speciální karty, na kterých hokejisté odpovídají na vybrané dotazy. Odpověď je doplněna o originální podpis.

 

 

Pozornost upoutají určitě i kartičky Letterology x/9 s písmenem vyrobeným podle jmenovky na dresech hráčů, které rovněž obsahují podpis hráče či kartičky Lucky Laces s kousky hraných tkaniček v limitu x/25. Samozřejmostí jsou karty s kouskem hraných dresů Game Jersey a Unique Mark, které jsou dlouhá léta mezi sběrateli mimořádně populární a při pohledu na ně se tedy není čemu divit.

 

 

Kolekce vychází ve čtyřech variantách balení: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. 

 

Retail a Blaster jsou zaměřeny na kompletování základního setu s možností nalézt i inzertní kartičky či kartičku s podpisem nebo hraným dresem vybraných hráčů. 

Premium balení jsou plná paralelních verzí kartiček a podpisovek, včetně novinky Lucky Laces, kartičky s kouskem hraných tkaniček, které jsou jedinečnou součástí verze Premium či výjimečného bookletu Q&A s podpisem v limitu x/6. 

Exclusive obsahuje nejvzácnější karty kolekce v čele s kartičkami Unique Mark či Letterology.

 

 

Předprodej 1. série Tipsport ELH 2023/24 Série 1 již probíhá na e-shopu www.sportzoo.store/cz. Před Vánocemi budou kartičky dostupné také v prodejnách JRC a Smarty, v trafikách a klubových fanshopech.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo