Obrázek novinky
10. 3. 2023

Nové kartičky Tipsport ELH i s Jágrom již v předprodeji

Druhá série hokejových kartiček Tipsport ELH ze sezóny 2022/23 přináší opět množství podpisových kartiček a karet s kousky hraných dresů. Největším tahákem kolekce budou kartičky Jaromíra Jágra.
Foto autora

SportZoo

Na podpisových kartičkách se ve druhé sérii objeví téměř 200 hokejistů. Hvězdným ligovým hráčem vycházejí i kartičky s kousky hraných dresů

 

Součástí nové kolekce je také unikátní kartička s výšivkou speciálního loga k 30. výročí Tipsport ELH doplněným o originální podpis hráče. 

 

Mezi ozdoby kolekce budou s určitostí patřit i kartičky zaměřené na masky gólmanů, Red Light kartičky zachycující oslavy gólů či karty trenérů extraligových klubů.

 

Předprodej 2. série hokejových karet Tipsport ELH 2022/23 již probíha na našem e-shopu sportzoo.store. V průběhu března budou produkty dostupné také v trafikách Mediaprint&Kapa a ve vybraných klubových fanshopech.

 

 

Kolekce vychází ve 4 různých typech balení:

 

Retail Blaster jsou plné základních karet, které jsou doplněny o 108 nových hráčů. Obsahují také inzertní kartičky a mohou se v nich nacházet i kartičky s podpisem nebo kouskem hraného dresu.

 

Premium je vhodný pro náročnější sběratele, obsahuje množství limitovaných kartiček a v balíčcích máte větší šanci získat kartičky s kouskem dresu nebo podpisem.

 

Exclusive box je nejoblíbenějším typem balení, ve kterém se nacházejí nejhodnotnější kartičky kolekce s podpisy, dresy a hranými materiály.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo