Obrázek novinky
1. 3. 2024

Novinka! Kromě ligových kolekcí připravujeme také karty hokejové a fotbalové reprezentace

Ještě před Vánoci jsme vydali první série kartiček FORTUNA:LIGY a Tipsport ELH pro sezónu 2023/24, které sklidily mezi sběrateli velký úspěch a obě se již téměř vyprodali. V novém roce se mohou fanoušci a sběratelé těšit na druhé série těchto ligových kolekcí a dvě velké novinky – kartičky české hokejové a fotbalové reprezentace!
Foto autora

SportZoo

Předprodej extraligových kartiček již brzy 

 

V těchto dnech finišujeme podepisování kartiček na extraligových klubech a brzy začínáme s balením 2. série. Fanoušci a sběratelé se mohou těšit na několik atraktivních setů a velkým tahákem budou i kartičky Jaromíra Jágra či Dominika Hašeka. Celý profil kolekce již naleznete na našem webu. 

 

Kartičky budou v prodeji na našem e-shopu, v trafikách, prodejnách TESCO, ve specializovaných obchodech Smarty a JRC a u dalších prodejců. Zároveň pracujeme i na rozšíření prodejní sítě o nové kamenné prodejny. V rámci propagace kolekce plánujeme znovu navštívit několik zápasů play-off s naším promo stánkem. 

 

 

FORTUNA:LIGA karty v tisku 

 

V posledních týdnech jsme intenzivně připravovali tiskové podklady na kartičky FORTUNA:LIGY, které jsou momentálně v tisku. Nedávno jsme zfianlizovali také design balíčků a boxů a v nejbližších dnech začneme představovat kolekci na sociálních sítích. 

 

Fotbalové kartičky F:L plánujeme vydat v průběhu dubna. Stejně jako u kolekce Tipsport ELH, i kartičky FORTUNA:LIGY budou dostupné na našem e-shopu, v trafikách, prodejnách TESCO, specializovaných obchodech Smarty a JRC a u dalších prodejců. Také plánujeme podpořit prodej kolekce návštěvou vybraných ligových zápasů. 

 

 

Nové reprezentační kolekce 

 

Novinkou v našem portfoliu budou kartičky české hokejové a fotbalové reprzentace. Kartičky hokejové reprezentace plánujeme vydat ještě před samotnými MS v hokeji v Praze a Ostravě. Momentálně finišujeme na designech jednotlivých setů. Chybět nebudou ani kartičky s podpisy a kousky hraných materiálů. 

 

Rovněž intenzivně pracujeme už i na kolekci fotbalových reprezentačních karet, které by měly být dostupné ještě před začátkem ME ve fotbale. Také se můžete těšit na karty s podpisy a kousky hraných materiálů. V těchto dnech finalizujeme checklist a pracujeme na designech jednotlivých setů. 

 

Kromě našeho e-shopu budou reprezentační kolekce k prodeji rovněž v trafikách, prodejnách TESCO, ve Smarty a JRC a u dalších prodejců.

 

 

Foto: Jan Beneš

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo