Obrázek novinky
10. 4. 2024

Vychází druhá kolekce fotbalových kartiček FORTUNA:LIGY 2023/24

Sledování vyvrcholení sezóny FORTUNA:LIGY si můžete zpříjemnit otevíráním balíčků nové, v pořadí druhé kolekce fotbalových kartiček ze sezóny 2023/24, které vycházejí již v průběhu dubna.
Foto autora

SportZoo

V rámci kolekce se mohou sběratelé opět těšit na vyjímečné kartičky s kousky hraných dresů Unique Mark a Game Jersey. Vzácnou novinkou je set Showcase v limitu x/15, který na týmových kartičkách obsahuje hraný materiál v podobě dresu, kopačky, brankářské rukavice či štulpny hned tří spoluhráčů. 

 

 

Součástí kolekce jsou podpisové kartičky přes 200 fotbalistů, kteří nám věnovali svůj originální autogram. Naleznete je v rámci podpisových verzí setů Debut Date Rookie, Debut Date Flashback, Defensive Wall, Milestones, National Team Warriors, Game Jersey či v rámci podpisového setu Signed Stars. 

 

 

U příležitosti blížícího se Mistrovství Evropy v samostatném setu přinášíme kartičky National Team Warriors věnované hráčům, kteří kromě klubových dresů oblékají i ten nejcennější – reprezentační. Set vychází kromě základní verze také v paralelních verzích Bronze Sword x/20 a Golden Sword x/10 a mezi ozdoby každé sbírky bude s určitostí patřit paralelka Auto Flag x/20, která obsahuje výšivku národní vlajky a originální podpis hráče

 

 

Kolekce vychází ve čtyřech verzích: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. V každém boxu Retail (24 balíčků po 6 kartiček) a Blaster (6 balíčků po 8 kartiček) je garantována minimálně jedna kartička s podpisem nebo kouskem hraného dresu. 

 

 

Výhradní součástí Premium balení (10 balíčků po 8 kartiček) je zmiňovaná kartička National Team Warriors Auto Flag x/20, kterou budete moci nalézt vedle množství dalších limitovaných a podpisových kartiček. Exclusive boxy (1 balíček s 9 kartami) již tradičně nabízejí možnost objevit nízkolimitované Unique Mark kartičky či kartičky Showcase, které bude možné nalézt pouze v exclusive boxech. 

 

 

Předprodej kolekce již probíha na našem eshopu sportzoo.store a v průběhu dubna bude kolekce dostupná také v trafikách, prodejnách Smarty a JRC a u dalších specializovaných prodejců.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo