Obrázek novinky
9. 1. 2024

Změny v prodeji LIVE kartiček

V novém kalendářním roce 2024 jsme se rozhodli pro změny v prodeji a tvorbě LIVE kartiček, které v ročníku 2023/24 vydáváme v rámi české fotbalové FORTUNA: LIGY a hokejové Tipsport ELH.
Foto autora

SportZoo

LIVE karty jednotlivých soutěží budeme nově vydávat jednou měsíčně. Půjde o výběr nejzajímavějších a nejdůležitějších událostí uplynulého měsíce. Sběratelé a fanoušci se tak mohou těšit na TOP momenty měsíce zvěčněné na kartičkách, které budou dostupné pravidelně první čtvrtek v měsíci v 15:00. Prodej bude nadále trvat do následujícího pondělí 15:00. 

 

 

Díky tomuto kroku si všichni zájemci na LIVE karty počkají podstatně kratší dobu a objednávky s LIVE kartami budou standardně odeslány do dvou týdnů od objednání. Potěšíme i sběratele jednotlivých hráčů či týmů. Rušíme minimální hodnotu objednávky a tak si již bez problémů budete moci pořídit samostatně byť jen jednu kartičku z našeho měsíčního výběru. 

 

 

S nárazovým prodejem LIVE karet s nejlepšími momenty měsíce zároveň rušíme možnost odložit si kartičky k odeslání s další objednávkou, jelikož karty budou vycházet měsíčně, odkládání kartiček do další objednávky již není nezbytné jako tomu bylo doposud. 

 

 

Pozměněná pravidla platí k 1. lednu 2024 a na nové LIVE karty se nejblíže můžete těšit 1. února 2024. Prodej bude spuštěn do pondělí, 5. února do 15:00.

Foto autora

SportZoo

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo