Obrázek novinky
15. 6. 2023

Ze zákulisí: Připravujeme letní kolekce a významné novinky

Ocitli jsme se na přelomu sezón 2022/23 a 2023/24. Samotní hráči se připravují na novou sezónu a management usilovně pracuje na stavbě kádrů pro nový ročník. V tvrdé práci nezaostáváme ani my ve SportZoo. Pro sběratele máme připraveno hned několik novinek.
Foto autora

Dávid Lech

Nové kolekce

 

V nejbližších týdnech a měsících se můžete těšit hned na tři nové kolekce.

 

Léto zpříjemníme všem hokejovým fanouškům Tipsport extraligy kolekcí TELH Extended. Doménou malé kolekce bude rozšíření základního setu o 72 hokejistů. Společnost v boxech jim budou dělat dva inzertní sety.

 

V absolutní novince Dekády fotbalové ligy jsme se rozhodli vzdát hold bývalým vynikajícím fotbalistům, kteří svého času patřili mezi nejlepší v Československu. Tato exkluzivní kolekce jistě zpestří léto více fotbalovým sběratelům.

 

Kromě toho připravujeme i další novinku, která propojí kartičky slovenské a české hokejové extraligy v rámci kolekce Winter Games. Prostřednictvím těchto karet se vrátíme do ledna 2023, kde ve skvělé atmosféře v Bratislavě odehrály ligové zápasy pod širým nebem Oceláří Třinec s Kometou Brno, Dukla Trenčín se Zvolenem a Slovan Bratislava s Košicemi.

 

Kromě nových kolekcí naši grafici již zařezávají i při tvorbě designů kartiček fotbalových a hokejových kolekcí pro sezónu 2023/24. Zatím můžeme prozradit jen tolik, že se opět můžete těšit na několik nových setů, ale také osvědčené stálice.

 

Expanze do zahraničí

 

Aktuálně produkujeme sběratelské kartičky pro dva trhy. Slovenský a český. V sezóně 2023/24 by se to mělo změnit.

 

V těchto dnech finišují naše jednání s dvěma zahraničními ligami, které by měly rozšířit naše portfolio produktů ve dvou nových zemích. Momentálně vám můžeme prozradit jen to, že radost uděláme zejména fanouškům fotbalu.

 

Nové prostory a oficiální SportZoo prodejna

 

Vzhledem k našim ambicím expandovat na nové zahraniční trhy a snahě zkvalitňovat a zefektivňovat naše fungování, jsme se rozhodli pro stěhování do nových prostor.

 

Kromě vylepšených prostor pro naši práci se bude změna přímo dotýkat i samotných sběratelů. V nových prostorách totiž plánujeme zřídit i naši první oficiální SportZoo prodejnu.

 

Do nové sezóny rozšíříme i náš grafický, designérský, marketingový a projektový tým. Pokud byste měli zájem stát se součástí SportZoo, nebo víte o někom, pro koho by byla tato práce zároveň koníčkem, podívejte se na naše pracovní nabídky.


 

Přesné termíny vydání, detaily ohledně nových kolekcí a všechny další očekávané novinky budeme postupně zveřejňovat a komunikovat na našich sociálních sítích.


 

Foto autora

Dávid Lech

Oficiální výrobce kartiček

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo